Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pnouci ruze tahnuta vodorovne, mate zkusenost?, 17.6.2009
Dobrý den, paní Kateřino, zdravím Vás do Švýcarska a ráda bych věděla, jak se Vám dařilo při výsadbě růží a jak Vám kvetou .D
Už nám ta krása započala, 1.6.2009
Dobrý den, paní Lily, kterou všichni ctíme a obdivujeme, znalec určitě ne, jen (Váš) žáček, snažící se pomaloučku a postupně, protože to ani jinak nejde... D.
Už nám ta krása započala, 31.5.2009
Dobrý den, paní Lili, krásné krásné krásné. No a že by Mary Rose? Krásný den D.
Už nám ta krása započala, 30.5.2009
Dobrý den, paní Berto, myslela sem na to, že někdo třeba s lítostí pošle zasněženou růžičku , je mi jasné, že všude nejsou tak - jakž takž - dobré podmínky jako na Hané nebo u paní Daniely (dík za krásné fotky). Ale až Vám něco vykvete,... celý příspěvek >
Už nám ta krása započala, 29.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, zdravím všechny, kteří se nemohli dočkat, ale už to začalo  ! U nás je - viz fota... a u vás?
Co ožírá listy růží, 18.5.2009
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu - na některých listech růží - některých (menšina) mých růží,  jsou drobné dírky, jakoby je něco ožíralo. Poradíte, prosím, co to může být? Slimáky jsme naštěstí nikdy neměli, ale větší dírky jsou i v jedné... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 25.4.2009
host - xxx.xxx.60.74 - štípu úplně všechno... Paní Renato, můžete poradit, jestli zaštipujete i chryzantémy v době, kdy jsou ještě malé rostlinky a myslím takové ty obyčejné, ne velkokvěté (tam je to jasné, vyštipovat a nechat pouze 1 výhon). Paní v... celý příspěvek >
Špenát a kopřivy - zkuste to, 22.4.2009
Kdo máte rádi špenát, vypravte se teď na kopřivy. Otrhejte několik vrchních lístků i se stonkem - tak třeba 10 cm, přidejte na dno hrnce trošku vody, spařte a malinko nechte přejít varem (aby se zachovala barva a nezhnědlo to), trosku vody... celý příspěvek >
pnouci ruze tahnuta vodorovne, mate zkusenost?, 4.4.2009
Kromě toho, že se rada hodí paní Kateřině ,hodí mně také. Děkuji, paní Lído. Mám od loňska zasazených 8 růží New Dawn asi tři metry od sebe u nevysokého dřevěného plotu a těším se na plot růžový . Šlahouny jsou asi metr dlouhé a snad... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 1.4.2009 Obsahuje fotku
Paní Janě z Prostějova  - cituji -  Malinové holovouské/ Malináč holovouský (11. - 2.) – česká odrůda, objevená v Holovousích koncem 18. století. Plody jsou střední až velké, kulovité. Barva je karmínově červená s občasným... celý příspěvek >
Tantau - ruze Piano, 1.4.2009
Dobrý večer, paní Kateřino, našla jsem... Piano (syn. Tan01360, Hope and Glory) Piano je v pravém slova smyslu červenou, romantickou růží a můžu potvrdit, že příznivce červených kultivarů skutečně nezklame. Jeho barva na záhoně totiž naprosto... celý příspěvek >
Jak na pestovani ruzi na jihu Svycarska?, 27.3.2009
Paní Kateřino, dobrý den, když si zadáte zde do vyhledávače patřičný dotaz - např. New Dawn, vyhledají se Vám témata, která potřebujete a mnoho se dozvíte. Nebo si vyhledejte na webu (ne tady)  "šíp skaličany" a stáhnete si... celý příspěvek >
anglické růže - licence v ČR, 24.3.2009
No právě že u té kůlny bylo to místo, kde by měla růže jenom 4 hodiny sluníčka (protože by ji stínily staré jabloně dávno po době "expirace"), které zatím nemůžu vykopat. Ale dnes v tom strašném větru (brrrrrr) jsem elfinu zasadila tak, že... celý příspěvek >
anglické růže - licence v ČR, 23.3.2009
Paní Evo, dobrý večer, to já dnes růžovou Elfe při studiu růží na netu viděla...  Mějte se hezky Daniela
anglické růže - licence v ČR, 23.3.2009
Paní Lili i paní Kájo, děkuju za rady, jste skvělé. Obrázek je nádherný, už se strašně těším. Já na netu viděla jenom fotky se sochou a pak takovou jako kytici, jsem velice mile překvapena. Děkuju Tahle moje Elfe má puků strašně moc, nepočítala jsem.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika