Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže, 1.12.2009 Obsahuje fotku
Všechny jsou nádherné, Eden Rose u oblouku (kde jste sehnala - oblouk?) překrásná a celá kompozice přenádherná. Moje letos sazené a pro vůni oblíbené Radio Times a Jubilee Celebration (nádherný květ), Double Delight, Westerland, který je v prním... celý příspěvek >
Růže, 29.11.2009
jejda, to je ale nádhera. Tu růžovou pocukrovanou mrazm jsem si dala jako pozadí, na plochu, budu střídat pro radost. RU jsem sadila teď na podzim se spoustou dalších. Já chtěla dnesvyfotit pár mých pozdních poupátek, ale nestihla jsem to. Zdobila... celý příspěvek >
Růže, 28.11.2009
No jo, pěkné, radostnější bylo, když jste (nejenom Vy) posílala fotky na začátku kvetení. Mám letos opravdu hodně nových růží, pořád pracuju na zahradě, takže zatím to pro mě smutné není, no a strašně moc se těším na jaro. To asi všichni .D.
Řez clematisu, 4.11.2009
pár citací z netu - Používáme jej k pergolám, trelážím apod. Tento (Váš) druh patří do skupiny pozdně kvetoucích plaménků, proto jej řežeme tak, že na jaře nebo v předjaří zkracujeme výhonky, jinak tvoří mnoho husté, trochu proschnuté hmoty. Za... celý příspěvek >
Růže k altánu, 24.10.2009
Velvetino, taky řeším problém růže k altánu, volila jsem historické růže, protože místo, kde se bude sedávat, musí být voňavé. Já si fakt myslím, že by bylo nejlepší zavolat panu Šípovi do Skaličan, kde se také růže pak zakoupí, a poradit se. Já... celý příspěvek >
Odvětrání slivovice, 17.10.2009
Já odvětrávám tak maximálně 14 dnů až 3 týdny, ale těch 14 podle mě stačí, otevřený demižón, hrdlo opatřené sitkem.
Prolifera, 4.10.2009
Dobrý den, pročtěte si vlákno rozmnožování růží, tam se vše dočtete. Nyní je už podle mne pozdě, příští rok to však určitě zkuste. I řezané růže z květinářství se ujmou. Doporučuji přikrýt uřezanou PET lahví s otevřeným uzávěrem, pod... celý příspěvek >
Růže s trvanlivými květy, 15.9.2009
Děkuji, paní Radko. Michaela Pelcová je i růže, to je krásné.....  D
Oleandr - kdy prořezat?, 14.9.2009 Obsahuje fotku
Po razantním ostříhání oleand skutečně rok nekvetl.Teď kvete  už druhý rok stále na stejných květenstvích. Dole vyrazily nové výhony, super. Zatím květenství neupadla. Na detailu květů jsou vidět stopy po upadlých květech. Poupata... celý příspěvek >
Růže s trvanlivými květy, 11.9.2009
Paní Radko, to je fajn, hned jsem si je poznačila. Můžu poprosit - když píšete, že jste "vybrala" - z jakého seznamu jste vybírala? Děkuju D.
Přesazení růže, 9.9.2009
Paní Jitko, já se omlouvám... už jsem to taky nenašla. Ale zkuste -    Přesazení růží - i na jaře   a   přesazení - pro Evu. Rady už máte správné, přesazovala jsem před několika lety hodně staré růže a dopadlo to... celý příspěvek >
Co je to za ruze?, 8.9.2009
Dobrý večer, paní Evo, naprosto s Vámi souhlasím i ke mně už hned tak nějaká němůže, vybírám si dobře. Tahle D. Delight je pro mámu, to bylo její přání. Zahrady a zákoutí studuju často, buduju si malé soukromé rozárijko, snažím se myslet... celý příspěvek >
Přesazení růže, 7.9.2009
Dobrý večer, Jitko, zadejte do okýnka vyhledávání  "přesazení" a počtěte si . D
Co je to za ruze?, 7.9.2009 Obsahuje fotku
jakože Bordure Rose nic moc, paní Evo?  To bych souhlasila.  Posílám celkový pohled, docela mdlé....
Co je to za ruze?, 7.9.2009 Obsahuje fotku
Já o tom dneska dopo přemýšlela a vyfotila jsem ještě Bordure Rose - aspoň si myslím, v našem okresním městě, ale to nebude ono. A nevoní. Moje Double Delight je zatím chcípáček zakoupený kontejnerovaný v létě, přesadila jsem ho jen do o dost... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika