Příspěvky uživatele - 52.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
nedozrálá rajčata - co teď?, 18.10.2008
Moc děkuji, takže zítra odstříhám co tam zůstalo a uvidíme-horší je že jsem v paneláku, vidím to bud na balkon ten máme zaskleněný, ale zase je tam světlo??no uvidím-a také už vytáhnu tyčky a pokud to půjde vytahám i ty rostliny.Doufám, že se to tak... celý příspěvek >
nedozrálá rajčata - co teď?, 16.10.2008
Dobrý večer, já dnes koukla na zahrádku, že rajčátka sklidím a uuuf jsou dokola prasklá jakoby je okloval pták... nevíte co to je? nebo jsou spíše namrzlá a praskla?také mě zajímá zda ty malé zelené taky dojdou jelikož jsem si jich pár přinesla už... celý příspěvek >
A co tento keřík je to nemoc?, 5.9.2008
Zdravím, tak jakpak se máme hospodyňky a co naše děti červené, černé:))))fotky šupšup:))))) už to Vše dozrává to je nádhera, byla jsem na 11dní na dovolené a vrátila se do červeného ráje:))) tolik misek jsem rozdala -jen jak jsem psala, tak mám 3... celý příspěvek >
Je po melounech?, 5.9.2008
:) také jsem začátečník:))) ale max.mají 3-4kg:)) můžu se zeptat který měsíc jste je zasadila? jelikož ted už je jen doba zrání a listy sesychají-tedy pokud to píši správně.Někdy potkám lidi co mi říkají-melouny jsou naprd a pak slyším, že je... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 5.9.2008
Ještě mě vlastně napadlo-teď už je vůbec nezaléváte?ikdyž už třeba 10dní nepršelo?
v jakém stadiu máte melouny?, 5.9.2008
Tak to je krása!!! doufám, že příští rok ty mé melounky budou taky takové:))) mám jich tak 10 ale nejv.tak 4kg... Mám dotaz jelikož 1rok pěstuji-vrátila jsem se po 11dnech z dovolené a první co mě naštvalo bylo, že moje rodina mi sklidila beze mě... celý příspěvek >
A co tento keřík je to nemoc?, 19.8.2008
Nááádhera:))) musela jsem se smát jak jste psala, že po tmě jste utíkala mrknout na holky:)))) já jsem stejná jen, ale o to horší, že je to po 2 dnech co chodím na zahrádku a běhám co kde a jak:))) asi zahradní fobie:))) psala jste o chuti-a jaká... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 19.8.2008
Tak to je super a gratuluji!!! u mě to bude také ta první Vaše váha:(ale já jsem i za to moooc ráda-ikdyž ještě nevím co je vevnitř:)) takže příští rok opět nasadíte totéž na stejné místečko? já určitě-když nemám melounky v peněžence, tak alespoň to... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 18.8.2008
Tak ta je nádherná:))) víte co mě ale hodně překvapilo!?že Vám roste z 1 slunečnice několik nebo to zkresluje? ty jsou opravdu moc krásné a 5m-supeeeer moje se už růstem zastavila-rekord tedy nebude... nechávám také pro ptáčky.Můžu se zaptat jaký... celý příspěvek >
A co tento keřík je to nemoc?, 18.8.2008
Jsem to ale blbec jasně kroucené tyčky-teď to vidím-viděla jsem jen malé fotky a teď se mi to zvětšilo-super to se to motá:)) ještě mi napište jak jste na tom teď už máte nějaké červené rajčátka?ty na těch fotkách vypadají, že jsou hooodně... celý příspěvek >
A co tento keřík je to nemoc?, 18.8.2008
Děkuji za fotečky-nádhera:))) a vy jste milá a sympaťanda-krásný a zvláštně řešený skleník.Popište mi prosím-jak to tam máte na špagátech?nebo to jsou ty točené tyčky?to jsou teda barvičky rajčátek-takové jsem viděla u mě dvě a hned už byly v... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 18.8.2008
Tak co jááák jste na tom??? už papáte? a jaké velikosti tento rok??? já pořád nevím ještě jsem ten největší neutrhla-bojim, bojim-stále ťukám kdo mi otevře a řekne uuuuž a nic:(asi začátkem září-zdá se mi, že velikostně už asi nějak neroste.Nevím kde... celý příspěvek >
A co tento keřík je to nemoc?, 7.8.2008
Děkujeme fajn nápad, ale semnou opatrně jsem blondýnka-tyčka mi jistě shoří celá mám bambusky, ale zkusíííím a hned zítra.
v jakém stadiu máte melouny?, 7.8.2008
:)))
v jakém stadiu máte melouny?, 7.8.2008
Nádhera!!! gratuluji-vyfoťte jej až je rozkrojíte-to je také zajímavé:)) dotázek vodní je čárkovaný? já mám vodní-je zelený a myslela jsem, že bude čárkovaný... to parádiček už se těším na další rok-jak tam naplácnu hnůj a co nejdříve po zmrzlých je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika