A co tento keřík je to nemoc?



host - 52.207 (?)
19.8.2008 23:46

Nááádhera:))) musela jsem se smát jak jste psala, že po tmě jste utíkala mrknout na holky:)))) já jsem stejná jen, ale o to horší, že je to po 2 dnech co chodím na zahrádku a běhám co kde a jak:))) asi zahradní fobie:))) psala jste o chuti-a jaká tedy je? jsou odně sladké? jsou nádherné, takže příští rok jdu do Blacku... už se těšíííím:) jo a holkám já zase říkám "moje děcka" mamči jsem taky napěstovala sazenice a vždycky se jí v tel.ptám a co ty moje děti rostou:))) až Vám budou čerňat:))) haha tak šupšup fotečku-tedy pokud Vás tím nebudu otravovat-budu se moooc těšit na holky... tak zatímmmm přeji hoodně sluníčka Všem!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Zuzkav - (27) - 74.113 (?), 18.8.2008 22:36

Ano, rajčátka jsou na spirálách a ještě k ní přivazována občas provázkem, je to taková tkanička od bot. Vrchem napříč skleníkem vede pevnější bužírka, k té přichytávám větší keříky. KEŘE. No rostou jako blázen, chtějí utéct ze skleníku. Byli jsme také 10 dní na dovolené, pak jsem běžela téměř po tmě na "holky" se podívat. (Říkám jim tak - holky). Uf, ty jsou. Plody jsou velké, zelené, rajčátka by neměla moc zčervenat - jsou přece "black"!  Ale jak vidno kamoščiny - jsou i do červena. Zítra kamoška zase donese na podívání i chuť, nazrála jí další, já jsem o hodně pozadu, z důvodů - viz výše. Ale můžu teď vyfotit ty, co mám 3 keříky na balkoně. S bleskem to snad půjde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zuzkav - (27) - 74.113 (?), 18.8.2008 22:46

No, něco jsem vyfotila, jestli to k něčemu bude. Úroda je nevelká, jsem začátečník, doufám, že to vychytám. Ve skleníku jsou větší - tyto jsou v květináči.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Zde jedno kamoščino rozkrojené. Chuť byla výrazná.
Zde jedno kamoščino rozkrojené. Chuť byla výrazná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.207 (?), 19.8.2008 23:46

Nááádhera:))) musela jsem se smát jak jste psala, že po tmě jste utíkala mrknout na holky:)))) já jsem stejná jen, ale o to horší, že je to po 2 dnech co chodím na zahrádku a běhám co kde a jak:))) asi zahradní fobie:))) psala jste o chuti-a jaká tedy je? jsou odně sladké? jsou nádherné, takže příští rok jdu do Blacku... už se těšíííím:) jo a holkám já zase říkám "moje děcka" mamči jsem taky napěstovala sazenice a vždycky se jí v tel.ptám a co ty moje děti rostou:))) až Vám budou čerňat:))) haha tak šupšup fotečku-tedy pokud Vás tím nebudu otravovat-budu se moooc těšit na holky... tak zatímmmm přeji hoodně sluníčka Všem!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zuzkav - (27) - 74.113 (?), 20.8.2008 8:44

Snad dnes navečer pojedeme za holkama, tak je nafotím, jak zase povyrosly. Musíme za nimi 20 KM na zahradu. Zahrada je jako hrom, toto byl letošní prví zkušební provoz v prvním skleníku. (Mám ještě jeden-potřebuje vyměnit zeminu). Zdá se, že se pokus-hokus zdařil. A příští rok tam půjdou bílé, zelené, hnědé, fialové, žluté, oranžové, černé a taky možná obyčejná červená rajčátka. "AKDOVÍCOJEŠTĚ"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.207 (?), 5.9.2008 16:11

Zdravím, tak jakpak se máme hospodyňky a co naše děti červené, černé:))))fotky šupšup:))))) už to Vše dozrává to je nádhera, byla jsem na 11dní na dovolené a vrátila se do červeného ráje:))) tolik misek jsem rozdala -jen jak jsem psala, tak mám 3 místečka kde mám rajčata a na tom kde jsem stříkala proti mšicím jak se zbláznili a rostly jak blázni a takové veliké plody, tak vždy 3-4 z nich z černala a musela se vyhodit-nebo odpadla sama asi z toho postřiku chovala se hooodně divně jako chobotnice a to byly posl. zasazené.A ty co jsem nafotila úplně nahoře, tak to byly přiškrcené-tohle políčko je naprosto v pořádku-jsou menší, ale dobré:))) melounky taky dozrávají sice na poprvé jen tak 3-4kg, ale radost veliká.O výkendu nafotím... šupšup fotečky:))))) papa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika