Příspěvky uživatele - 214.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 16.4.2024
Dusíkaté vápno jsme jednou koupili v podnikové prodejně v Lovosicich.Levně a hodně.Nekolik sezon jsme měsíc před výsadbou pohodili pozemek a ještě přikryli fólií. Zatizili jemným pískem, takže tam potom zůstal, když jsme fólii odstranili. Nedá se... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 15.4.2024 Obsahuje fotku
Náš česnek.Na jaře nezaléváme, to je vždy nějaká vláha v zemi. Nedávno prihnojen.Pro mě stačí rozkaz kup sáček na kterém je obrázek česneku a cibule. Je celkem pěkný, ale on začne zlobit ke konci.Tu a tam se objeví kus, který se musí odstranit.Loni... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Nikde jsem nehodnotil jak se který strom vvyvraci. Psal jsem ze ta sranda za 15 tisíc muže být u každého stromu.. Důležité je jestli je mate nebo jste ochoten je dát. A pro Waltera, zapomente na to  , že tady budete lidem říkat anonym.nebo ze se... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Ta sranda se vám muže stát s jakým koli stromem. Jestli je to bříza, ořech, borovice,  smrk modřín, nebo jedle.To všechno nás tady obklopuje.Kdyz se to nedá zvednout jeřábem, protože to podmínky nedovolují, tak musejí nastoupit hoši za 15 tisíc.... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Vy se pane Walter nikoho nezastavejte, to není váš úkol. Jestli se musí někdo podepsat nebo ne to je jen jeho věc. Vám dotoho nic není a je jen sprostarna to někomu stále připomínat.Je to životní styl se všude podepisovat. Jak vidíte vadí to více... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 9.4.2024
Tak to je dobře pane Františku, ze jste vyřešil problém startování pily a já taky dekuji tomu pánovi co vám radil a nenechal se odradit nevlídnym prostředím.
Postřikovač - délka trubičky - na stromy, 6.4.2024
Ajeje, ubožák se ozval, zkouší nás tady z fyziky. Ještě Archimédův zákon.  Nebojte se paní poteče to, když tak prifouknete. Vy nebudet výškou ani v polovičce. Nebo si kupte teleskopickou tyč 1-3-5m 1700kc  nebo jinou levnejsi... celý příspěvek >
Postřikovač - délka trubičky - na stromy, 5.4.2024 Obsahuje fotku
Asi tak
Postřikovač - délka trubičky - na stromy, 5.4.2024
Tak udělejte na tom starém postřikovač ůpravu.Trubičku preříznéte v půlce, kupte si 3 m plastové hadičky za 50 korun,2 sponky na upevnění a slabý 3 m bambusový prut.Část trubičky si můžete sebou vzít jako vzor.Kupte slabší a když ji ohřeje, nemusíte... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.4.2024
Milane, jestli to byl dotaz na mě  , tak všeobecně všechno dáváme ven po zmrzlých.Z okna to jde do většího kelímku a do pařníku. Tam to bude měsíc. Pokud by některé vyrostly víc, mužem je dat do skleníku. Tam už ale musím v případě mraziku dat... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 3.4.2024 Obsahuje fotku
Po mesici
Rajčata 2024, 3.4.2024
A to jsou oni
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
https://www.jimejinak.cz/pickles/ Tady to píšou, že mléčné kvašení sůl nepotřebuje, ale musíte ho vyvolat jinak, než to začne hnití. Proste u zelí to asi nepůjde, protože by nepustilo šťávu a špatně bych ho uslapal.Byla by to možná marná prace a... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Jak to tady čtu, tak mám pocit, jestli to není nějaká reklama.Co všechno za mého života nebylo zdravé, závadné a potom zase bylo. Kolik dáváte do zelí soli?Podobne jako do šunky, nebo do jiného masa. Šunka se dává dětem a máme pocit že se nic... celý příspěvek >
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Tak o nic nejde, poházet granulemi nějakého hnojiva to můžete, ale nic se nemá přehánět, Jestli je to pohnojené částečně hnojem, asi tedy málo, tak rozumná dávka snad neuškodí. Taky než jsem letos po zimě pozemek rotavatoroval, pohodlí jsem NPK... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika