Příspěvky uživatele - 120.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila do 6000, 4.9.2009
Samo že by 420ka byla lepší ale to zaleží na financích. osobně jsem názoru, raděj ještě chvíly šetřit a koupit pilu s dostatečnou výkonovou reservou než se pak rozčilovat že to špatně řeže.
Motorová pila do 6000, 4.9.2009
Musím říct že ji nekoupil novou ale na inzerát a prodávající byl prý nějaký ukrajinec co se sem nastěhoval. tak se k nám možná ani tento tip nevozil a proto ho neznáte, ale to nevím.
Motorová pila do 6000, 4.9.2009
Já Vás rozhodně nechci nějak ukecávat, ale řeknu takový příklad, zhruba před třemi roky řešil jeden známý stejné dilema, topí dřevem má kus vlastního lesa a chtěl koupit pilu. tenkrát jsem mu radil značkovou pilu okolo 50ccm. Nedal si říct a koupil... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 4.9.2009
Pokud jste přečetl všechny diskuse, no tak musíte mít jasno a jestli ne tak vemte dolmar PS350C.
Poměr oleje do benzínu, 2.9.2009
Dolmara 109 měl kámoš z práce a používal olej dolmar 1:100, ale jestli ta pila delší dobu stála tak, bych se asi poradil s nějakým servismanem.
Motorová pila do 6000, 1.9.2009
Jestli že si kupuji pilu na přípravu dřeva, tak asi proto abych ušetřil nějakou korunu za plyn nebo elektriku a potřebuji pilu na kterou se můžu spolehnout při dnešních cenách energií, máte pilu za chvíly zaplacenou, tak myslím že je rozhodně lepší... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 1.9.2009
Gl zdřejmě reaguje na hosta 198.58 který píše 5-6tisíc možná víc.Jinak podle mě do 6tisíc koupíte dobrou pilku např. na chatu nebo sem tam něco přefiknout, ale ne pilu do lesa.Vím že asi rýpnu do vosího hnízda, ale značky jako stenson timbertech... celý příspěvek >
Broušení el. nůžek na plot, 19.8.2009
Dík jsem zase o něco chytřejší
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Já jsem vycházel z toho že tazatel píše že se mu lišta zdá rovná, ale jak se říká co se zdá to je sen a možný je všechno
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Většinou to dělá špatně nabroušený řetez, jedna strana zubů je delší, tak že buď nechat srovnat na brusce nebo koupit nový.
Broušení el. nůžek na plot, 17.8.2009
Já bych se chtěl zeptat na to broušení laserem, jestli je to vůbec možné, protože na netu jsem našel něco o řezání laserem ale o broušení nic, asi je to opravdu jen obchodní trik, jsem v tomto naprostý laik a rád se něco dozvím.
Broušení el. nůžek na plot, 13.8.2009
Nevím sice co máte za tip, ale když jsem nedávno kupoval plotostřih pro tchána tak mi v prodejně řekli že je to broušený laiserem a že se to nebrousí.
Křovinořez Husqvarna 125R, 31.7.2009
Pane 61.156 nejedná se samozdřejmě o pilový kotouč, ale o čtyřzubý na trávu..
Křovinořez Husqvarna 125R, 31.7.2009
Na stránkách husqvarny je k tomuto tipu uveden kotouč s označením Grass255-4 . Myslím že 255 bude asi průměr a 4 počet zubů.            
Náhradní díly stihl, 19.7.2009
Podle mě se stihl čr. ohledně zasílaní náhradních dílů bude bavit pouze se svím oficiálním obchodním zástupcem.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika