Příspěvky uživatele - 35.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 14.10.2008
Dobrý den, mám jeden dotaz, jaký je rozdíl při nakládání zelí mezi solí s jódem a solí bez jódu.My vždy nakládali s kuchyňskou solí a nikdy jsme neměli se zelím problémy.Někdy nám vydrželo až do července a nic mu nebylo.Předem děkuji Lenka.
Oleo-Mac E1700 - Nemaže, 27.4.2008
Dobrý den, používal jsem rostlinný olej a v poslední době mi pila přestala mazat. Podle návodu se má při spuštění pily ukázat nastříkaný olej. Vyměnil jsem olej, ale nezlepšilo se to. Nevíte někdo co by s tím mohlo být? Nebo nevíte čím ten zatuhlý... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 23.4.2008
Semínka venkovního ibišku jsem měla asi týden namočená ve vodě až pak jsem zasadila. Všechna mi vyklíčila
Co je to za rostlinu?, 8.4.2008
dnes byla přesazena, byl to darek.co potřebuje k zivotu?
Co je to za rostlinu?, 8.4.2008 Obsahuje fotku
Co je to za rostlinu?
Co je to za rostlinu?, 8.4.2008
Nevíte prosím co je to za rostlinu?
Durman rozmnožování, 25.10.2007
Mnohokrát děkuji za cenné rady, vyzkouším a dám vědět jak se mi řízky uchytly. Katka
Ostrihat ibisky?, 23.10.2007
Dobrý den,  nejsem promovaný odborník. Jen Vám sděluji vlstní zkušenosti. Z podobného důvodu jako Vy, stříhám ibišky po uklizení domů, tj. i napodzim a na jaře, když je dávám ven, kvetou nádherně. Myslím že jim neublížíte.
Durman rozmnožování, 23.10.2007
Mám Durman již pár let. A teprve letos se rozrostl a kvetl. Asi to bylo tím, že dříve jsme ho měli jen doma, letos byl venku. Rozmnožuje se řízkováním, jen bych se ráda zeptala zda se řízky dávají nakořenit do vody nebo se dávají rovnou do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika