Ostrihat ibisky?



Kačák - (3) - 35.226 (?)
23.10.2007 12:36
Dobrý den,  nejsem promovaný odborník. Jen Vám sděluji vlstní zkušenosti. Z podobného důvodu jako Vy, stříhám ibišky po uklizení domů, tj. i napodzim a na jaře, když je dávám ven, kvetou nádherně. Myslím že jim neublížíte.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?), 20.10.2007 15:27, zobrazeno: 7829x
Dobry den, vcera jsem premistil z jizniho balkonu plnokvete cervene ibisky (ne Syrske), ktere cele leto opravdu bohate kvetly. Na zimu je davam na svetlou chodbu, kde je prum. 15 stupnu. Maji jeste spoustu poupat. Dva jsem ostrihal hned, nechal jsem kazdemu asi tri vetve, oby odkvetly, ale ostatni asi budu muset sestrihat, protoze se na chodbe ani neda projit :). Vim, ze by se mely strihat v unoru - neznicim je, pokvetou pristi rok? Diky! S.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Kačák - (3) - 35.226 (?), 23.10.2007 12:36
Dobrý den,  nejsem promovaný odborník. Jen Vám sděluji vlstní zkušenosti. Z podobného důvodu jako Vy, stříhám ibišky po uklizení domů, tj. i napodzim a na jaře, když je dávám ven, kvetou nádherně. Myslím že jim neublížíte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.208 (?), 23.10.2007 15:48
Ibišky stříhám celoročně, kdykoliv je třeba. Ještě nikdy jim to nevadilo. Jen na jaře dávám pozor, abych neodstřihla s větvičkou i poupě.  Daniela.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?), 24.10.2007 10:34
Dekuji za odpovedi. Az dokvetou, tak je ostriham. Vkladam na ukazku fotku :). S.
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.208 (?), 24.10.2007 21:37

Jsou moc pěkné! Tak až odkvetou, tak je začněte zalévat jen malilinko - až když jim úplně vyschne zem. A nebojte se je potom ostříhat. Přes zimu si odpočinou a v březnu, až je přihnojíte a začnete více zalévat, tak znovu obrazí a zahoustnou a budou zase pěkné. Mimochodem mají se zalévat jen do misky, ale to asi víte.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?), 31.10.2007 10:39
Diky, dam na Vasi radu. Nevedel jsem, ze se maji zalevat odspodu. V lete na balkone vsechny kytky zalevam horem i dolem, i 2x denne, vodou z cisteho potoka, kterou si vozim z chalupy. Zdravi S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika