Příspěvky uživatele - 80.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklerociová hniloba česneku, 15.1.2015
...Problém je v tom, že Rovral nezabírá, bohužel.
Jakou třešeň?, 11.7.2012
Děkuji za informaci. Výnosnost příliš velkou nepotřebuji, proto zákrs a také proto, že mám malou zahradu. Jsem "býložravec" a chci zavařit jen to co nestačím "spást" :-))
Jakou třešeň?, 9.7.2012
Dobrý den, prosím o radu, zakládám zahradu a chtěla bych tam i třešeň. Ideální stav by byl zákrs, samosprašný, třešně vhodné i k zavařování. Dívám se různě, ale z názvů odrůd a popisů nejsem moc "moudrá" :-), poradí mi někdo? Přece jen zkušenost je... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 3.10.2010
mam oleomac 7 let za sedum roku 2 zavady priste si koupim husgwarnu nebo sthil to jsou proveřene značky kolega ma still 10 let jede mu do tedka a to ji kupoval ne z obchodu ale od kamoše 4 roky starou s nejakim oleo mac 100 k 1 neda se to srovnat... celý příspěvek >
Lukon Glads, 5.2.2009
Mám podobné zkušenosti jako předchozí pisatelé. Trvalky otřesné, nic se mi nepřijalo, cibuloviny pěkné -  objednávala jsem mečíky a lilie. Jen nevím jestli opravdu vykvetou, jak by měly, protože prý často zaměnují druhy. Na kaly se zkuste... celý příspěvek >
lilie - hnědnutí listů, 24.6.2008
V záhonu lilií mi začaly uprostřed stonku směrem nahoru ke květům hnědnout lístky (zatím u 2 lilií, ostatní jsou v pořádku). Nevíte, čím to může být?
bougenvilea, 5.6.2008
Má se zastřihávat na podzim, když jde z venkovního prostředí domů a nebo potom na jaře, kdy se i přesazuje.  Je to nutné k udržení tvaru rostliny. Jestli ta Vaše právě odkvetla, tak by jí snad zastřižení neuškodilo. Moje bude teprve kvést.
Papriky - můžou už ven?, 21.5.2008
Já už je mám venku týden. 
kdo zná nové druhy trvalek, 20.5.2008
Ahoj Verun, tak mi po nasazení nové objednané kaly do obřího květináče konečně bude kvést. Klubou se 4 květy. D.
Muškáty, 20.5.2008
Teď už to není třeba.I tak je jim venku líp než doma.D.H.
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 19.5.2008
Jen to, že někomu může vadit příroda v cizí zahradě. Kdybych byla stejně postižená, byla bych ježatá celý život. Zdravím D.H.  
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 19.5.2008
Asi jste smrkový  plot viděla, ale jednoduše se Vám nelíbí. Já nemám plot ani z tůjí, ani z volně rostoucích keřů. Jen mi tu vadí, že na každého, kdo se rozhodne pro tůje, jsou tu jen slova kritiky, že nezná nic jiného.Myslím, že zahradu si... celý příspěvek >
svahovky, 15.5.2008
Dobrý den,  také mám na zahradě svahovky a v nich např. phloxy a tařičky různých barev (krásně svahovku překryjí), mateřídoušku,  iberku, mochnu, rozrazil, chameleonku, převislé hvozdíky, netřesky, petrklíče, hořce,  nízké zvonky.... celý příspěvek >
Hojivo Travin, 29.4.2008
A dá se tu potom vůbec radit, či radám věřit? D.
Pampelišky, jetel, houby, 29.4.2008
To si myslím také, že záleží na úhlu pohledu a taky na tom, co se komu líbí. Proto nechápu, že když se někdo ptá, jak se zbavit pampelišek, sedmikrásek či jiného plevelu, že mu někdo odpoví -  proč si je tam nenecháte, vždyť to je krása,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika