Příspěvky uživatele - 2.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky Active nebo Harry, 20.4.2016
Jeste jedna vec. Harry tady byly dost oblibene, ale vyrobce firmu prodal s komplet vyrobou a prejmenoval podle mne na velmi nestastne Active. Kdybych neznal Harry, tak znacka Active by ve mne moc duvery nevzbuzovala
Sekačky Active nebo Harry, 20.4.2016
Dobry den, ja mam jeste Harry. Podle mne nejlepsi sasi na svete. Prerostla mokra trava neni problem a neucpe se. Jen mi po 20 letech odesel motor. Pokud se mi nepovede motor nahradit, kupuji novou Active. Jen nevim jak je to s materialem, moje... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 20.4.2016
Dobry den vsem, obracim se na Vas s dotazem, zda byste vedeli jakym jinym motorem mohu nahradit vyslouzily motor Tecumseh Prisma 37. Sasi sekacky je super (stara Harry) ale motor uz doslouzil (po 20 letech). Jde mi o upevnovaci body, zda je nejaka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika