Motor Tecumseh



host - 2.153 (?)
20.4.2016 22:12
Dobry den vsem, obracim se na Vas s dotazem, zda byste vedeli jakym jinym motorem mohu nahradit vyslouzily motor Tecumseh Prisma 37. Sasi sekacky je super (stara Harry) ale motor uz doslouzil (po 20 letech). Jde mi o upevnovaci body, zda je nejaka alternativa jako prehodit kus za kus. Nechci kupovat novou sekacku, kdyz jsou to plechovky nebo plastovky, sekacky z liteho hliniku (jako mam) jsou neskutecne drahe. Da se ten motor nejak relativne jednoduse nahradit? Nac si mam dat pozor? Jako delka a sila hridele a jak se motory pripevnuji... Diky moc
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
                     
host - 128.104 (?), 6.4.2011 19:15

Dobrý deň. Mám na kosačke Tecumseh economy 46 B veľkú vôľu medzi ojnicou a kľukovým hriadeľom a chcel by som ojnicu vymeniť za novú. Preto by som sa chcel opýtať aká má byť vôla (tolerancia) novej ojnice a kľukovým hriadeľom keďže nová ojnica má menší otvor a bude ho treba prispôsobiť. Za odpoveď vopred ďakujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 37.215 (?), 6.4.2011 19:54

Zdravím, v nejlepším případě seženete možná celou klikovku, ale nejspíš to dopadne tak, že koupíte podobný motor od jiného výrobce a nahradíte jím vyběhaný Tecumseh. Výroba těchto motorů skončila a náhradní díly rychle dochází. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.158 (?), 8.4.2011 18:20

Dobrý deň. Tú ojnicu už mám, len by som potreboval vedieť tú minimálnu vôľu aby som prispôsobil otvor ojnice k kľukovke.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.4 (?), 5.7.2012 9:34

dobrý den, mám traktůrek hurricane s motorem TECUMSEH 11,5 HP a nejede mi. Mám velkej problém s karburátorem (s plastovým spodkem) - prostě nedává palivo - nezná někdo nějakou alternativu jakej jinej karbec tam dát? Karburátor čištěn ultrazvukem - nepomohlo:-(. Pokud ale do karbecu stříkám benzín přímo ze stříkačky, tak motor buble pěkně, ale jen chvilku, žeo...:-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.58 (?), 12.1.2021 20:36

zkusit vyměnit palivové čepadlo stojí kolem500kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 247.220 (?), 6.3.2016 16:07

Dobrý den po 6ti letech jsem tu zas s dotazem. Motor Tecumseh Enduro 7.0 nevíte někdo kde koupit vzduchový filtr. Neposílejte mě do Mon. tam stojí 600.- Děkuji za každý nápad.     Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 6.3.2016 17:44

Konečně někdo, kterému se nelíbí cenová politika u základního náhradního příslušenství k motorům. Je hajzlovina chtít za kousek varhánkového pórezního papíru, nebo molitanu tak hříšné částky tintilinti. Myslíte si všichni ostatní, že je to správné, anebo máme takové věci řešit servisem??? Když v jiných zemích jsou tyto věci přibaleny k motoru, proč to neni v Česku??!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.153 (?), 20.4.2016 22:12
Dobry den vsem, obracim se na Vas s dotazem, zda byste vedeli jakym jinym motorem mohu nahradit vyslouzily motor Tecumseh Prisma 37. Sasi sekacky je super (stara Harry) ale motor uz doslouzil (po 20 letech). Jde mi o upevnovaci body, zda je nejaka alternativa jako prehodit kus za kus. Nechci kupovat novou sekacku, kdyz jsou to plechovky nebo plastovky, sekacky z liteho hliniku (jako mam) jsou neskutecne drahe. Da se ten motor nejak relativne jednoduse nahradit? Nac si mam dat pozor? Jako delka a sila hridele a jak se motory pripevnuji... Diky moc
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 158.124 (?), 21.4.2016 13:50
Tak jsem udelal pokus s motorem od ABG 480 a pasuje perfektne. Uvidime na jak dlouho.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.92 (?), 8.12.2016 10:15

Má niekto skúsenosti s motorom tekumseh enduro 22 hp na sekačke Starjet aj 102???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika