Příspěvky uživatele - 0.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Anturie opadání listů, 3.2.2019 Obsahuje fotku
Dobře děkuji asi takto?
Anturie opadání listů, 2.2.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den asi přes rok mam tuhle anturii a z niceho nic jí zacali padat lety už zůstal jen jeden co sní prosim je a jestli to mám vzdát?dekuji 
Kdy zasadit meruňku Maďarská, 5.3.2017
Děkuji moc za radu
Kdy zasadit meruňku Maďarská, 5.3.2017
Ano přesně tak musím nejdříve odstranit starý kmen a na jeho místo nebo spíše kousek od něj vysadit novou meruňku. Jinak pak počítám s tím, že až starý strom odstraním, tak si připravím díru, klasika substrát a trochu již rozloženého hnoje a původní... celý příspěvek >
Kdy zasadit meruňku Maďarská, 5.3.2017
Protože na ni ještě nemám místo
Kdy zasadit meruňku Maďarská, 5.3.2017
Dobrý den dnes mi dovezli meruňku a chci se zeptat jak dlouho my vydrží než ji vsadím? Je to jenom v takovém balu jako kořeny a hlína, nebo ji mohu na nějakou dobu jenom zasadit na volné místo a pak ji třeba za 14 dnů přesadit na to kde ji chci do... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 11.9.2016
To je blbost
Jak ostříhat 1letou třešinku?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím poradí mi někdo zda mám stříhat jednoletou třešinku, napodzim jsem ji jenom zakrátil, jak psali na papíru při dodání, ale nevím jak ted na jaře. Prosím o radu a moc děkuji.
Jak mám prosím ostříhat Broskvoně?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím o radu jak mám ostříhat broskvoně jedná se o jednoletou a dvouletou. Moc děkuji za radu.
Jak mám sestříhnout Meruňku 3 letou?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych moc poprosit o radu jak mám sestřihnout a jestli vůbec Meruňku odrůdy Velkopavlovická. Moc děkuji za radu.
Škůdce na broskvoni, 19.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den chtěl bych poprosit o radu. Na broskvoni se mi obejivili malé vajíčka u zkroucených listů. Listy u konců se mi kroutí a navíc zde lezou mravenci. Prosím poradtě mi co s tím? Děkuji
Co mi žere Frésie a Gladioly?, 3.6.2015
Děkuji
Je to plíseň?, 3.6.2015
Moc děkuji
Co mi žere Frésie a Gladioly?, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Chci Vás moc poprosit o radu všiml jsem si že mi něco žere výhony frésií a hladiol nevím co s tím žádné broučky nevidím. Mohu poposit jak rostliny ochránit aby mi z nich něco zbylo? Děkuji za radu.
Je to plíseň?, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu Vás poprosit o radu? Na růžích mi začínají žloutnout listy s černými skvrnami (viz fotka v příloze). Moc prosím o radu jak se toho mám zbavit. Co mám udělat?  Děkuji moc za informace 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika