Příspěvky uživatele - 0.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez asi dvouleté broskvoně, 10.4.2015
A mohu se zeptat čím byste mi doporučil přihnojovat? Děkuji moc za odpověď.
Střih broskvoně po letošní výsadbě, 20.3.2015
Mohu se zeptat a poprosit, které výhony byste tedy nechal? Popřípadě udělám další fotky, pokud je to špatně vidět. Moc děkuji
Řez asi dvouleté meruňky, 20.3.2015
Dobře moc děkuji za radu zkrátím tedy ty loňské výhony o 1/4 až 1/3. 
Střih broskvoně po letošní výsadbě, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den chci poprosit o radu jak správně ostříhat broskoň, kterou jsme letos koupili a asi 3 dny zpátky zasadili. Zdá se mi jestli nemám moc výhonů? Nebo ji mám každý výhon zastřihnout na 3 oko? Moc děkuji za pomoc.
Jak ostříhat 1 rok starou hrušeň?, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím o radu jak ostříhat 1 rok starou hrušeň? Má to být,,Máslovka´´. Moc děkuji za pomoc.
Řez asi dvouleté broskvoně, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Pohled z boku
Řez asi dvouleté broskvoně, 16.3.2015
Aha takže až začne kvést tak sestřihnout podle toho úvodního fota podle červených a zelených linií? Chápu to dobře. Moc děkuji
Řez asi dvouleté broskvoně, 15.3.2015
Dobrý den a jak bych to tedy měl sestřihnout? Prosím kdyžtak o fotonákres. Moc děkuji. 
Řez asi dvouleté broskvoně, 12.3.2015
Ona už měla 6 broskví za minulý rok. Tak velmi přemýšlím o tom ji sestřihnout podle obrázku červené a zelené linie a snad to bude lepší pro další roky. Děkuji
Řez asi dvouleté broskvoně, 11.3.2015
Tudíž jestli to chápu dobře, tak když ji ostříhám podle obrázku ty červené linie a zelené tak letos nebudu mít z úrody nic? A nešlo by to nějak udělat až napodzim, abych nějakou tu úrodu měl? Děkuji.
Řez asi dvouleté meruňky, 9.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím o radu jak mám správně ostříhat meruňku, na podzim jsme na to zapoměli a asi s tím, že tomu moc nerozumíme tak to bylo o to snažší.  Předem moc děkuji za odpověď a hlavně za radu.
Řez asi dvouleté broskvoně, 9.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím o radu či návod jak mám teď na jaře ostříhat broskvoň. Moc děkuji za odpověď a radu.
Dělá se výbrus na B&S motorech?, 19.9.2013
Díky Stando,  Ten co se toho zbavoval říkal něco o nutnosti udělat do toho novou ocelovou vložku s tím, že by to vyšlo na stejný prachy jako motor. Takže tam IC nebude. No pro jistotu se mrknu na štítek. Co se týče matky se závlačkou,... celý příspěvek >
Karburátor Bing - nastavení bohatosti směsi, 27.10.2012
Dík dneska to vyzkouším. Ten polvák tam není moc šťastně řešenej. Při brždění motorem z kopce mi motor nasál plný válec čistého benzínu protože to plovák otevřel a vzduch byl zavřenej. Děsil jsem se že mi to kvuli nestlačitelnosti kapaliny ohnulo... celý příspěvek >
Karburátor Bing - nastavení bohatosti směsi, 16.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám německou frézu ze sedmdesátých let s motorem ILO L152 L. Je na tom karburátor Bing který se údajně používal i u nás na prvních verzích tera-vari nebo na PéFkách. Majitelé strojů Holder by ho taky měli znát. Může mi někd poradit,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika