Příspěvky uživatele - 248.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jurrský ovopark, 21.1.2015
Wagenerovo, Matčino, Hornokrajský malináč a z hrušní Pařížanku. Až se mi časem uvolní místo, chtěla bych dát ještě Gascoigneho šarlatové, dcera chce klasický "skleňák" -Průsvitné a višeň Morellenfeir...        ... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015
Osmantus h.Goshiki (vonokvětka, ne vlnatka) mám na zahradě cca 5-6 let a má tak 40cm výšky, na zimu se musí přikrývat chvojím a netkankou. nutno sázet zjara, první sázený na podzim nepřežil. Kamarádce nepřežil vůbec. Pieris nepřežil u mne, kamarádce... celý příspěvek >
Pěstování broskvoní v ČR končí, co vy na to?, 20.1.2015
Já je stejně nekupovala, ani na trhu, ani v obchodě, tak mi to neva. Počkala jsem si vždycky na svoje, stejně jako jahody...        Lída
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 19.1.2015
On buxus může být kromě zeleného také třeba se zlatými špičkami. Ale jak cesmína, tak buxus rostou pomalu. Bobkovišeň kromě dost velké jedovatosti také ráda namrzá. Ještě by šly použít vyšší druhy skalníku (Cotoneaster), pokud byste chtěla "extra"... celý příspěvek >
Jak se stříhají ovocné stromy?, 17.1.2015
Souhlas s Ferdou, podívala bych se, ale takhle oklikou neee...  Lída
Savý hmyz na rostlinách, 16.1.2015
Kdysi jsem je také takhle otírala, list po listu z obou stran. Měla jsem na to přípravek Savel (přímo určený na puklice). Otíralo se jednou, pak po dvou hodinách a pak ještě 2x s různými odstupy. Pak jsem oleandr omyla, protože byl celý ulepený. Za... celý příspěvek >
Odstranění 2 kůry, 16.1.2015
To je pěkná blbost! V dubnu a až na zelenou kůru! to bolí... Lída
Savý hmyz na rostlinách, 16.1.2015
překlep -  Careo
Savý hmyz na rostlinách, 16.1.2015
Zkuste použít Cadeo tyčinky, používám je proti puklicím na oleandr. Sice jsem se jich zatím úplně nezbavila, ale je to podstatně lepší. Tyčinky sice stojí cca 140,-/10ks, ale ostatní mi nezabralo... celý příspěvek >
Kde koupím kvalitní růže na kolínsku?, 16.1.2015 Obsahuje fotku
Z uvedených mám jen Compassion. U nás ale dělá jen vyšší keř (tak 1,70m), vyšší jsem ji neviděla (máme ji v okolí 3). Odolná, nenáročná, dobře se chytá i z řízků, rychle roste a hodně i opakovaně kvete.        Lída
Odstranění 2 kůry, 16.1.2015
A jakou havěť tam máte? O žádné jste nepsala. Jen o kůře .         Lída
Určení neznámé dřeviny, 15.1.2015
To první je klokoč (i podle semeníků na první fotce), to druhé mi připadá jako nějaký dřín (ale to jen hádám).       Lída
Odstranění 2 kůry, 15.1.2015
My jsme kdysi starou loupající se kůru na starých stromech odrbávali na igelitovou plachtu drátěným kartáčem, ale už to také nedělám.  Lída
Odstranění 2 kůry, 15.1.2015
Jakou 2.kůru???    Lída
Amarylis stále nekvete, 13.1.2015 Obsahuje fotku
Stando, ale některé novější odrůdy hvězdníků neztrácejí listy úplně a nezatahují. Nasadí poupata klidně mezi listy...   Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika