Příspěvky uživatele - 248.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se jmenuje tato odrůda růže?, 13.1.2015
Ještě jsem takovou neviděla, ale nejsem růžařka. Podívejte se na ruze.wi - lze hledat i podle barev (nastavení šipkami "barva" v hlavičce).  Lída
Kniha chata/chalupa/zahrada?, 10.1.2015 Obsahuje fotku
Podrobné informace o knize
Kniha chata/chalupa/zahrada?, 10.1.2015
Kdysi dávno - cca 1980/82 - vydala Artia postupně 4 knížky - Jaro v zahradě, Léto v zahradě, Podzim v zahradě a Zima v zahradě, tehdy stály každá kolem 300,-Kč. Mají velký formát a každá z nich má tloušťku asi 3,5cm. Tehdy se musely objednávat na... celý příspěvek >
Okrasné keře pro včely, 10.1.2015 Obsahuje fotku
Myslíte tuhle, že?      Lída
Okrasné keře pro včely, 8.1.2015
Pěkně kvete a včely i motýly přitahuje Buddleia (letní šeřík, motýlí keř). U mne jsou během léta vždycky včelami nejvíc obalené tavolníky. Pozdně kvetoucí (srpen-říjen) a medonosný je modře kvetoucí ořechokřídlec... celý příspěvek >
Přístavek k zahradnímu domku, 7.1.2015
U mne by asi zůstal ten sklep a na to by se postavila nová dřevěná. Tohle vám za chvíli spadne na hlavu.           Lída
Identifikace květiny, 5.1.2015
Je to napsané o dva příspěvky výš - už v r.2009 .           Lída
Mizení vody, 3.1.2015
A to dno je betonové? Mě z textu spíš vyznívá, že betonové jsou stěny, ale dno jen jíl...         Lída
Ako sadiť stromy od úplného začiatku, 3.1.2015
O založení zahrady na neobdělávaném pozemku je tady spousta vláken, počtěte si! Zorat nebo zrýt, vyplet (zeminu nelikvidovat - vytřepat z kořenů) - pokud nechcete požívat herbicidy.                ... celý příspěvek >
Bagrování kolem třešně, 2.1.2015
To bych snad kvůli třešni udělala základy jen pod sloupky... Pokud jí 50cm od kmene přerušíte na polovině stromu kořeny, měla bych strach z vyvrácení stromu...          Lída
Stopy ve sněhu, 2.1.2015
Zajíc ho podleze  ;-))   Aspoň u nás to dělal, dokud nebyla podezdívka. Vyplašený srnec by plot přeskočil tam, ale určitě ne zpátky.              Lída
Stopy ve sněhu, 2.1.2015
Zajíc, králík...           Lída
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 2.1.2015
A také Pelcovi...
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 2.1.2015
Karpatii mají "staré odrůdy" a "prodej stromků".           Lída
Ako sadiť stromy od úplného začiatku, 2.1.2015
Řekla bych, že ořešáku ohryz nehrozí, těžko bude zvěři chutnat. Můj od zasazení ořechu začal plodit v šesti letech (pár kousků), další rok už víc. Ale pokud chápu váš pojem "pod parenisko" ve smyslu, že to bude zastřešené, je to pro pěstování stromků... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika