Příspěvky uživatele - 99.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky jezírek a filtrací, 12.7.2015 Obsahuje fotku
jeste jedna
Fotky jezírek a filtrací, 12.7.2015 Obsahuje fotku
a takhle to nak vypada po dvou mesicich, jeste zbejva par drobnosti a bude to hotovy ale nejak na ne neni cas
Fotky jezírek a filtrací, 12.7.2015 Obsahuje fotku
a kaskadka
Fotky jezírek a filtrací, 12.7.2015 Obsahuje fotku
jeste mustek
Fotky jezírek a filtrací, 12.7.2015 Obsahuje fotku
tak mi vcera jeste kleknul internet tak snad to uz pujde
Fotky jezírek a filtrací, 11.7.2015 Obsahuje fotku
dalsi
Fotky jezírek a filtrací, 11.7.2015 Obsahuje fotku
tak mi to nejde odeslat najednou tak po jedny no
Fotky jezírek a filtrací, 11.7.2015 Obsahuje fotku
tak dalsi pokus
Fotky jezírek a filtrací, 11.7.2015
aha, tak to odeslalo jen jednu
Fotky jezírek a filtrací, 11.7.2015 Obsahuje fotku
tak jsem se na jare pustil do zvetseni jezirka, par fotek jak to asi vypadalo
Otirani koi o steny a dno, 2.6.2015
vodu mam ze studny a nemel jsem problem za celych pet let co me napadlo mit jezirkonevim, prijde mi to jako naky parazyt, nevidim nakej problem v chovani ryb, prijimaji potravu, nesedi na dne atd, vodu merim a je v poho, teda jen tema zakladnimy, to... celý příspěvek >
Otirani koi o steny a dno, 30.5.2015
ryby mam uz nekolik let a zadny novy nemam, vse jsem popsal hned v prvnim prispevku, jen se otiraj, nekteri maj zarudle flicky ale jinak jsou v pohode no, pockam a uvidim co bude no
Otirani koi o steny a dno, 28.5.2015
to nezni dobre, da se s tim neco delat?ryby maji uz pres ctyri kila a nerad bych o ne prisel
Otirani koi o steny a dno, 27.5.2015
dobry den chtel bych poprosit o radu, ryby normalne prijimaji potravu, nejsou nijak apaticky jen se dost intenzivne otiraji o steny a dno jezirka a nekteri z nich maji na kuzi zarudle fleky o velikosti zhruba jednoho cm, pouzil jsem cyprinopur... celý příspěvek >
Textilie pod rostliny, 7.5.2015
omlouvam se, mam a planuji po uprave 1mm pvc, to jsem zapomel dodat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika