Příspěvky uživatele - 99.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Textilie pod rostliny, 7.5.2015
prave, ja ted predelavam jezirko ktere mam pres pet let a ty rostliny byli prorostli pres textilii, nechci ji tam davat z toho duvodu ze byla ta textilie plna humusu, chci dat jen slabou vrstvu kacirku a do nej ty rostliny kvuly pozdejsi udrzbe... celý příspěvek >
Textilie pod rostliny, 7.5.2015
dobry den chci se zeptat zda jsou rostliny schopne svymi koreny prorazit pvc folii, konkretne orobinec a kosatec, dekuji za info
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 23.4.2015
asi bych radsi dost silne zredukoval pocet ryb, bude to levnejsija ten screenmatic taky resil i zde na foru, filtr se mi libi ale ta cena uz ne, sel jsem do ty filtrace od wiltecu a zatim naprosta spokojenost
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 27.3.2015 Obsahuje fotku
tak se taky pridam, ja to mam vyreseny takhle, jsem tu pred vanoci resil screenmatic ale bylo mi lito tech penez za to tak jsem objednal filtr od wiltecu, udal jsem dve vetve do ktere jsem pridal biotec 10.1 ktery mam doma uz ctvrtym rokem, jediny co... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 25.3.2015
zdravim, zkuste pribramskou firmu, tusim ze screenex, metr stoji tisic korun, mam to uz dva roky a v pohode
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
jde o to dostat z vody co nejvice necistot pred vstupem do samotne filtrace kvuly zanaseni molitanu ze jonebavime se tady o biokulickach jako o mechanicke filtraci, ty jsou dle meho dost velke tak jako husi krky, mrknete na youtube kde je plno videi... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
jste trosku mimo
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
jojo je to tak jak rikate, pres sito se dostane jeste spousta bordelu, ja ho poprve zapojil loni, jako je uplne brutalni rozdil jestli ho pouzivate nebo ne, filtrace maka uplne jinak a hlavne se znatelne prodluzuji intervaly cisteni samotneho filtru... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
napriklad kaldnes se pouziva i jako mechanicka filtrace, jen se na rozdil od pouziti kaldnesu v biofiltraci neprovzdusnuje
Sterbinovy filtr, 10.3.2015
no tak to je snad jasny, tady jde o to aby to byl jako dalsi docistovaci stupen, ze jo, jde jen o to jak psal pan hrkal o snadnost cisteni toho molitanu, v uvozovkach biomolitanu, pokud capnu sito a jednoduse ho vyndam tak nevidim problem v... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 9.3.2015
jeste k tem kulickam, nejsem si jisty ale myslim ze jedna firma dava do svych sterbinaku tusim siporax?ted si tim vazne nejsem jisty ale tusim ze to tak je, ja osobne bych tam dal nakej ten jemnejsi biomolitan ponevadz pres 300 mikronove sito preci... celý příspěvek >
Husi krky, 27.2.2015
dobry den, vazne ty husi krky funguji a je znat jejich efekt v cistote vody?
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 3.2.2015
je to nikdy nekoncici procesnechceli se vam to cistit pak jedine zasypat
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 3.2.2015
no nevim, myslim ze moc neusetritevemte si ceny filtracnich materialu atd, plus naky nadoby nebo nadrz na filtr, odkalovaci kohouty atd, nevim noa bez toho predfiltru nebude v poho zadna filtrace, myslim na udrzbu, cetnost cisteni atd, a je jedno zda... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 3.2.2015 Obsahuje fotku
dobry den, mel bych dotaz, mam doma delany sterbinak a mam s nim takovej problem, po cca 15 hodinach zacina voda stekat po situ a ne skrz nej, vyberu sito a ze spoda toho sita je vrstvicka takovyho jemnyho slemu, nevim jestli to je vlivem spatnyho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika