Příspěvky uživatele - 134.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Copak je to za hmyz?, 4.6.2015
Určitě to jsou mšice. Letos pozoruji doslova kalamitní odumírání stříbrnách smrků (tak každý drzhý začáná být rezavý, proschlý...) - jestli to mají na svědomí ty samé mšice, to však nevím. Kdo můžete a chcete svůj smrk zachránit, stříkejte raději... celý příspěvek >
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 17.12.2014
Když vidím zmínku o sekačce World uvedu, co mne na ní zaujalo, když jsem byl také před koupí sekačky: byl to opravdu velký výhozový otvor do koše, přakticky bych to nazval celoprůřezový. Ta sekačka prostě asi nemá možnost se nijak ucpat ani... celý příspěvek >
Bílé tečky na listech i kmeni palmy, 17.8.2014
Myslím, že je to obdobné, jako v prvním případě tohoto diskusního vlákna. 1. Není to palma, ale podle tmavého okraje listu nejspíše dračinec ("lemovaný") - Dracaena marginata. 2. I škůdce bude nejspíše obdobný. 3. Stejně obtížné bude i... celý příspěvek >
Neznámá kytka z Alp, 17.8.2014
Nemám ji (jako ostatně nemám skoro nic). Na plzeňské skalničkářské výstavě jsem ji však kdysi viděl prodávat jako maličkou rostlinku. Tak předpokládám, že ji tam prodával někdo, kdo ji umí přezimovat. V zahradnickém slovníku je psáno: dobrá... celý příspěvek >
Neznámá kytka z Alp, 17.8.2014
Kabaret skončil. Game over. A pan Stanislaw může být spokojen . Velký dík Vám, paní Květo. Josef.
Neznámá kytka z Alp, 17.8.2014
Tak ještě upřesním svůj příspěvek: Zahradnický slovník naučný kytku řadí do čeledi štětkovitých. Josef.
Neznámá kytka z Alp, 17.8.2014
Opravdu to není on, neb nezačíná na písmeno em. (Ovšem nedaleko, jsou lomy emerika ) Josef.
Identifikace rostlin a jejich umístění, 17.8.2014
1 + 2 jsou (zakrslé) borovičky kleče (možná odrůda Mops, ale možná také jen mladý semenáč obyčejné kleče Pinus mugo mughus či nízké subspecie Pinus mugo pumilo..) 3 odhaduji na nějaké drobnolisté Hebe. 4 mi připomíná semenáče nějakých... celý příspěvek >
Neznámá kytka z Alp, 17.8.2014
Paní Květo, díky za nápovědu. Dodám: květina má obdobný název jako známá obec východně od Berouna. A má dlouhé listy (na fotce bohužel nejsou vidět). A je zařazena do samostatné čeledi (se třemi rody)... Pak se nelze divit, že ji člověk... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika