Příspěvky uživatele - 136.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wasabi křen, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Me letos i vykvetlo :)
Identifikace brouka, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Dobry den Posledni mesic, dva se mi v okoli domu i v dome vyskytuje tento brouk. Pohybuje se spise za sera a v noci, schovava se po koberce a za nabytek. Je priblizne 15mm dlouhy, nijak zvlast hbity ale pomerne odolny vuci mechanickemu poskozeni. Moc... celý příspěvek >
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 24.7.2013
Uz tech 10K je pro me velky ranec penez, kdybych mel tak se zde neptam a rovnou koupim 2kW 4takt :(. Nejsem profesional, kone mame jako hobby a tudiz vse stoji penize. Potrebuji stroj spise na narazove akce, kdy nebude zatezovan cely den, ale aby mel... celý příspěvek >
Vadi cerpadlu dlouhodobe ponoreni?, 22.7.2013
Dobry den. Mam 2 ponorne cerpadla zn. Florabest 350W k zavlazovani a obe jsou ve studni, kde je po cely rok voda. Jsou takto pod vodou jiz 3 rokem a mimo slizu ne nich neni znamka koroze kovovych casti ani pryzove pruchodky nejsou zterele. Je... celý příspěvek >
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 22.7.2013
No koukam na to, ale to se pohybujem v cenove relaci mimo me moznosti :(.
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 22.7.2013
Dobry den. Prikoupil jsem pastviny pro kone a stavajici krovak s necelym 1 kW uz prestava stacit. Nemam moc prehled a tak se zeptam na radu co koupit. Budu pracovat se strunou i nozem, hlavne nedopasky typu bodlak, svizel, svlacec a podobne chutovky.... celý příspěvek >
Sekačka z Lidlu, 19.7.2013
A nedochazi timto k vetsimu opotrebeni spojky?
Technika sečení křovinořezem, 15.7.2013
Dobry den. Abych teda nezakladal novy tema, ozivim tohle :) Jak je to teda se sekanim na plny plyn s ctyrzubcem? Kdyz secu travu na seno, tak jedu plny i pri zpetnem pohybu neb kotouci prece jen chvili trva nez se dostane do otacek. Skodi tedy motoru... celý příspěvek >
Sekačka z Lidlu, 26.6.2013
Koupil si ji soused ve Val. Mezirici a chtel pomoc se zprovoznenim (se obratil na toho praveho :)))
Sekačka z Lidlu, 25.6.2013 Obsahuje fotku
.
Sekačka z Lidlu, 25.6.2013 Obsahuje fotku
Dobry den. Pristala mi na zahrade FBM 575 a ponekud jsem nepochopil navod. Pise se tam o predstihu, ale sipka ukazuje na rukojet pojezdu. A mam to chapat ze pojezd ma vice rychlosti? A nevite jak se u tohoto typu vyleva olej? Navod k motoru neni... celý příspěvek >
Klepani a ctyrtaktovani dvoudobeho motoru, 20.6.2013
klepanim jsem mel namysli samozapal pri kompresi nebo kvuli nizkemu oktanovemu cislu.
Klepani a ctyrtaktovani dvoudobeho motoru, 20.6.2013
Dobry den. Vysvetlite mi prosim tyto dva pojmy a poradite jak je u motoru poznam?
Jonsered BC 2125 - pridreny motor?, 5.3.2012
Dobry den Vytahl jsem po zime ze sklepa krovinak, kde byl uskladnen s prazdnou nadrzi pri teplotach nad nulu a v suchu. Zkusno jsem jej nastartoval a pri okolni teplote kolem +5°C ho nechal chvili bublat a pak pridal pomalu plyn na plnych otacek.... celý příspěvek >
Zabeh krovinaku, 17.6.2011
Dobry den Vim, ze tu asi budu za troubu :))) Ale resi se zabeh modernich krovinorezu? V navodu se nic zasadniho neuvadi, mimo doporuceni jet na plny plyn :-). Ma cenu nechavat pri intenzivnim seceni motor obcas chvili na volnobehu? Kdyz pri... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika