Příspěvky uživatele - 112.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popínavka na "pergolu", 13.10.2023
Dobrý den. Rád bych poprosil o radu ohledně volby popínavky na kostrukci. Stavím konstrukci nad úly. Ty mají být ve stínu. Nejlépe pod listnatými stromy (na jaře jde na úly slunce-teplo, po olistění jsou úly zastíněny a nepřehřívají se).... celý příspěvek >
Má cenu tyhle flíčky řešit?, 8.8.2013 Obsahuje fotku
Na listech neznámé odrůdy se mě objevily nahnědlé flíčky. Je to nemocí, nebo je to jen např. suchem.
Choroba na révě, 12.6.2013
Díky za rady :-)
Choroba na révě, 12.6.2013
Děkuji za rady. A ještě jedna laická - kde ten roztoč žije? Ve dřevě? Protože jsem nikde žádné "broučky" nenašel.
Choroba na révě, 12.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu.Na části vinice a okrasných keřů mám nějakou chorobu viz foto v příloze. Vinici jsem ošetřoval běžnými prostředky, Sulka na dřevo potom Omite, Calipso,Akrobat... Vinice je u Bělé pod... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika