Příspěvky uživatele - 246.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá popínavá rostlina, 8.10.2014
Děkuji moc za radu, už jsem ani nedoufal že to někdo pozná :) Zároveň obdivuji vaši pamět a schopnost rostlinu dohledat. Ještě jednou díky Jirka
Neznámá popínavá rostlina, 7.10.2014 Obsahuje fotku
detail
Neznámá popínavá rostlina, 7.10.2014 Obsahuje fotku
Na úvod Vám chci poděkovat za velmi rychlou reakci :) nicméně nemůžu uplně souhlasit. Po prozkoumání google obrázků na dotaz Peperomia pereskiifolia soudím že se jedná o rostlinu jinou. Rostlina kterou se snažím určit má vždy hlavní pnoucí... celý příspěvek >
Neznámá popínavá rostlina, 7.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, nedávno jsem byl obdarován neznámou popínavou pokojovou rostlinou, ke které jsem už bohužel nedostal žádné informace ohledně pěstování. Rostlinka již na první pohled po asi dvou měsících patrně strádá. Dlouhé výhony které měla začaly... celý příspěvek >
Vistárie - zakrslá forma Wisteria Amethyst falls, 24.5.2013
Na stránkách Zahradnictví Havlis se pise, spise krovita bezna vyska 2m, sirka 1-2m. Prirustek maly 20cm rocne, vune bude dobra, taky jsem ji ted donesla domu.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.1.2013
V letošním roce, bych si chtěl začít vytvářet zahradu u našeho domečku. A jak to tak bývá po stavbě domečku nejsou bohužel penízky nazbyt  :cry:, ale člověk by chtěl na zahradě vytvořit něco hezkého, kde by se mu příjemně odpočívalo. Jelikož je... celý příspěvek >
Název trávy, 13.10.2012
Moc díky pane Josef, takto mě to stačí.
Název trávy, 12.10.2012
Neporadil by mi někdo prosím s názvy tráv? Předem díky. L
Kuřice se chovají divně, 17.7.2012
jsem chovatelka začátečnice, 12 týdenní pipky jsem si pořídila na začátku prázdnin, přečetla jsem kvantum informací, postřehů, návodů z tohodle i jiných webů, ty moje se naučily spát na hřadu do 3 dnů. Dobrá rada nad zlato - je třeba jim dočasně... celý příspěvek >
Broučci na květinách, 27.6.2012
Dobrý den, již půl roku nás doma trápí malí černí broučci velcí asi 1-2 milimetry, kteří i létají a jsou docela tvrdí, nevěděli jsme odkud vůbec pocházejí. Všimla jsem si ale, že ve městě v parku ti stejní létají nad květinami a lezou po květech. My... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika