Neznámá popínavá rostlina



host - 246.240 (?)
8.10.2014 10:14

Děkuji moc za radu, už jsem ani nedoufal že to někdo pozná :) Zároveň obdivuji vaši pamět a schopnost rostlinu dohledat.

Ještě jednou díky

Jirka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 54.27 (?), 8.10.2014 9:35

Dobrý den, paní Lído, název jsem si nepamatovala ani nááááhodou. Ale věděla jsem, že zde někde je dávná a dlouhá diskuze o téhle záhadné rostlince, která mate tělem a to tak, že většinou ji přiřazují k peperomiím nebo hoyám a přitom je příbuzná s okurkami. A podařilo se mi diskuzi najít, tudíž, zase tak dobrá nejsem. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.240 (?), 8.10.2014 10:14

Děkuji moc za radu, už jsem ani nedoufal že to někdo pozná :) Zároveň obdivuji vaši pamět a schopnost rostlinu dohledat.

Ještě jednou díky

Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.6 (?), 10.12.2014 17:29

Dobrý den mám dvě varianty téhle rostliny ta co je na obrázku a druhou s mírně delšími listy bohužel tahle zrovna roste pomaleji.

Hlavní rada je pokud se zhruba po třetím uponku nepřichytí podkladu tak zaschne tak je fajn ji ze začátku pomuct druhá rada je roste jen přes léto a to neskutečnou rychlostí zhruba co den to 2 cm do podzimu má a to jsem měřil nejdelší šlahoun 8 M. v zimě vubec neroste ale také neschne, je fajn že roste také směrem od světla tak krásne poroste celou stěnu i od okna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika