Příspěvky uživatele - 225.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 3.3.2017
Děkluji všem za podrobné reakce, všechno ještě znova pečlivě přečtu a udělám si výpisky. Půda je u nás jílovitá kyselá, je to násep, ale již asi 7 let starý, tažde už dost zhutnělý (a semtam je v něm cihla). Kmen stromku bude částečně ve stínu... celý příspěvek >
Vodárna aquacup či jiná do 6000Kč, 24.5.2016
Ahoj, nevím, zdali čerpadlo do studny by nebylo lepší. Na trhu je jich dost, třeba automat DAB Diverton, Easypump atd. Výkon pro danou zahradu skvělý. Mám dvě studny a v obou mám D 1200, mimo zimu neustále v permanenci 4 roky. DAB 1000 je za 7 000.... celý příspěvek >
PPR trubky v zahradě, 24.5.2016
Ahoj, mám jak PPR, tak i PE. V PPR mám vnitřní rozvody v zahradní chatce + v příslušenství a taky i ve venkovních rozvodech pro teplou a pitnou vodu, po 4 letech je vše OK. V PE mám rozvody pro závlahu a zalévání zahrady jak v zemi, ve studních, tak... celý příspěvek >
Křovinořez Sandrigarden, 22.5.2013
Sharks určitě nechci, 0,7 kw se mi zdá hodně málo a co jsem četl recenze a diskuze k Sharksu, tak kvalita strašidelná. Ten Sandrigarden má motor Kawasaki a 2 kw, což se mi zdá dobré, ale nemůžu se nic moc dočíst o značce jako takové, tak mě zajímá... celý příspěvek >
Křovinořez Sandrigarden, 22.5.2013
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s touto značkou? Zaujal mě křovinořez SG BT 43 KAWA, ale nevím, zda je to optimální volba, potřebuju křoviňák na cca. 2000 m2 vyššího porostu a nechce se mi dávat za výkonově srovnatelnou HQ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika