Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bifteková rajčata, 5.8.2014 Obsahuje fotku
KBX (Kellog breakfast s bramborovým listem) mám zatím na zahradě, nějaké už žloutnou, ale včera jsem se rozhodl, že je ještě nechám na rostlině. Jinak doma už toho mám plno-  Cherokee Purple, Prudence Purple, Neves Azorean Red, Costolutto... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 5.8.2014 Obsahuje fotku
Já mám pouze dvě rostliny Beefmasteru. Přiznám se, že je nijak letos nesleduji velikost úrody a teď ani nevím kolik mají nasazených rajčat. Vlastně mně ani nebude vadit, když jich bude míň. Mám totiž 250 rostlin (123 odrůd) a letos pěstuji rajčata k... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 5.8.2014 Obsahuje fotku
Letos pěstuji jednu rostlinu rajčete Kumato na záhonu, jednu v 10- ti litrovém kbelíku s občasnou zálivku kuchyňskou solí (pro zvýšení sladkosti). Dnes jsem se snažil porovnat jejich chuť a nepoznal jsem žádný rozdíl. Je to velmi dobré hodně sladké... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 3.8.2014 Obsahuje fotku
Některé z mých nejoblíbenějších- Brandywine Sudduth´s, Black and Brown Board a Wes.                         Mr Big
Česká rajčata, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Teď bych uvedl dvě odrůdy rajčat, která jsou si velmi podobná. Jsou velikosti cherry, mají pyriform (hruškový tvar), ale jedno je červené, druhé žluté- Radana a Perun. Názory na jejich chuť se diametrálně liší (dle vyjádření různých pěstitelů na... celý příspěvek >
Česká rajčata, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Minulý rok začátkem července jsem založil toto vlákno, ve kterém jsem oznámil, že se v roce 2014 mimo jiné soustředím na pěstování českých odrůd. Chtěl jsem poznat sortiment českých odrůd prodávaných komerčně a také se pokusit o pěstování starých... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 31.7.2014 Obsahuje fotku
Pár menších rajčat z mé sklizně: Perun, Tomatoberry, Bibi, Ania, Black cherry, Radana, Green Zebra cherry, Datlo.                              Mr Big  ... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 28.7.2014
Já mám pocit, že je to má nejlepší sezóna. Možná je to tím, že mám hodně rostlin rajčat (cca 250 ks) a také hodně odrůd. Asi tak čtrnáct dnů nemám problém s tím, že bych neměl rajčata ke konzumaci. Zatím většinou Stupické, Start F1 a různé cherry.... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 28.7.2014 Obsahuje fotku
Musím potvrdit, že Tomatoberry z přesevu (F2) mi také moc chutná. Porovnat chuť s originálním hybridem nemohu, protože ze dvou semen F1 se mi nepodařilo vypěstovat ani jednu rostlinu. Myslím, že i do budoucnosti se spokojím s těmito rajčaty z... celý příspěvek >
Česká rajčata, 28.7.2014 Obsahuje fotku
Minulé pondělí než jsem odjížděl pryč, tak jsem všechna rajčata pořádně zalil. Večer přišla bouřka a spadlo 30 mm vody. Každý den potom alespoň trochu pršelo a skončilo to další velkou bouřkou v pátek- spadlo 32 mm. Měl jsem obavu o rajčata... celý příspěvek >
Placky bramborové, ertepláky domácí, 26.7.2014
Taky je tak dělám, ale problémem jsou brambory. C se vůbec nedají koupit a ty co jsou označeny B stejně jsou A nebo A/B. Když se to z nich zkusí tak se to tak strašně lepí, že je nelepší to celé vyhodit.            ... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 21.7.2014
Ty lepší mám v zahoně, ty horší v kbelících 10 litrů, které nejsem schopen zalívat častěji než jednou za tři dny (stejně jako záhony). Kbelíky byl letošní experiment se kterým také letos končím.              ... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 21.7.2014 Obsahuje fotku
21.7.2014
Česká rajčata, 20.7.2014
Jen pár poznámek: 1.Chuť a také sladkost je subjektivní pro každého z nás. Pro moji manželku jsou například všechny jahody málo sladké a tak si na zahradu bere krabičku s mletým cukrem a každou jahodu do něj namočí a pak ji sní. 2.Mně u rajčat... celý příspěvek >
Česká rajčata, 20.7.2014
Jen jsem zapoměl na jednu vlastnost odrůdy Mini (pro mne velmi důležitou už s ohledem na zkušenosti z minulé sezóny)  a to je vysoká odolnost proti praskání plodů. Tuto deklarovanou vlastnost nemám pochopitelně ověřenou- teprve... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika