Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata kvetou, ale neplodí, 17.6.2014
Pokud tomu dobře rozumím, tak květy opadávají a pokud se vytvoří malý plůdek, tak tento spadne také. Na nemoc to nevypadá, ale na to určit proč to je já nestačím. Může to být cokoliv například to pohnojení  (dusíkatým hnojivem?), nedostatek... celý příspěvek >
Rajčata kvetou, ale neplodí, 16.6.2014
Opadávají neopylené květy nebo už nasazené drobné plody?                                Mr Big
Rajčata pro sezónu 2014, 16.6.2014
MIrku, vidím, že všechna rajčata pěstujete na černé folii. Zajímá mne jak se Vám to osvědčuje, zejména jestli se ta folie nepoškodí když po ní chodíte, jak dlouho vydrží (jaký typ folie to je- gramáž?) a také jak tato rajčata zaléváte.... celý příspěvek >
Fialová rajčata, 15.6.2014
Něco nedobrého máte v půdě- asi nějaký herbicid - Roundup?                         Mr Big
Rajčata pro sezónu 2014, 14.6.2014 Obsahuje fotku
Mirku, plně s Vámi souhlasím. Rajčata opravdu rychle rostou, mají plno květů a nasazují plody. zatím mně nic nečervená, ale jsem spokojen. Dovolím si přidat ještě nějaký ten obrázek, pohled na má rajčata ve kbelících a nasazené plody na i zde... celý příspěvek >
Tyčková rajčata rybízová, 14.6.2014
Vyštipování zálistků u tyčkových rajčat je převážně Evropským zvykem. Za velkou louží se nevyštipují žádná rajčata. Rybízová rajčátka jsou tak malá, že bych je nevyštipoval (větší násada plodů).Pochopitelně je nutno vyřešit jak je vyvazovat například... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 14.6.2014 Obsahuje fotku
Rostou Vám rajčata? U mně to jde.                           Mr Big
Pekingské zelí, 13.6.2014
Částečně také teplo, ale hlavně jsou dlouhé dny. Nejlepší pekingské zelí je u nás na podzim, z výsevu v těchto dnech, na podzim nejde do květu.                    Mr Big
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 13.6.2014
Chtělo by to nějakou fotodokumentaci. Dovolím si pochybovat, že jde skutečně o plíseň bramborovou, která u nás přezimuje jedině na skladovaných bramborách. Šíří se teprve z nemocných rostlin vyrostlých z nakažených brambor za vhodné vlhkosti a... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Všechna tyčková rajčata pěstuji na jeden výhon. Na to mám také uzpůsobeno vedení na spirálách.  Nemám pocit, že pěstování na více výhonů přináší u Stupických rajčat event. jiných rajčat nějaké výhody. Konkrétně u Stupických rajčat třetím rokem... celý příspěvek >
Rajčata kvetou, ale neplodí, 4.6.2014
Pokud chcete vložit více fotek, musíte se přihlásit.                                      Mr Big
Rajčata kvetou, ale neplodí, 1.6.2014
Ještě bych připojil dvě poznámky: 1. To, že část květů nemusí nikdy vytvořit plody může být odrůdovou záležitostí. Vyskytuje se u tzv. multiflora rajčat a u jejich kříženců. Kdo někdy pěstoval Ildi nebo Riesentraube ví, že zdaleka neodpovídá... celý příspěvek >
Rajčata Kumoto, 1.6.2014
Mám také dvě rostliny Kumata. Dostal jsem semena spolu s dalšími odrůdami ze Španělska. Nebylo u nich napsáno, že by to byl hybrid a protože semena jsou od pěstitele, který se zabývá pěstováním mnoha odrůd rajčat, tak jsem zvědavý jaká ta rajčata... celý příspěvek >
Něco o rajčatech odjinud, 31.5.2014
Zajímavá možnost jak překonat období vysokých teplot nepříznivé pro opylení rajčat (špatná klíčivost pylu při teplotách nad 30 °C) uchováním klíčivého pylu z předcházejícího období. Možná i inspirace pro ty, kteří si chtějí dělat vlastní semena z... celý příspěvek >
Rajčata kvetou, ale neplodí, 31.5.2014
Přehřátím vzduchu se myslí teploty vysoko nad 30 °C. U nás zatím takové vysoké teploty ani zdaleka nebyly. Takové období, kdy se květy v důsledku vysokých teploty neopylily bylo loňské léto, kdy teploty venku dosahovaly hodnoty nad 35 °C, Jiná... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika