Příspěvky uživatele - 96.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilník na řetězové pily, 29.3.2015
Jaký průměr pilníku zvolit na řetěz 3/8'', 1,3 mm?
Hrušeň Clappova, 31.10.2014 Obsahuje fotku
Wiliems
Hrušeň Clappova, 31.10.2014
Dobrý den! Chtěl bych se podělit o radost z ůspěchu pěstování hrušní. Před třemi lety, jsem se na tomto vlákně radil jakou odrudu hrušně zvolit. Rozhodoval jsem se mezi Wiliemsovou a Clapovou. Nakonec jsem zasadil na semenáčích 2x Wiliemsovou... celý příspěvek >
Kdy trhat švestky na povidla?, 17.8.2014
dobrý den, já vařím z padaných a protože mám odrůdu rannějších, velkých švestek tak když nasbírám 2 kg tak šup s tím do trouby a peču, přisladím a jsou dobrá. Letos to vypadalo na velkou úrodu, ale napadla mi to v posledním čase monilia jak zde... celý příspěvek >
Gril lokomotiva - zkušenosti, tipy rady, 30.4.2014
dobrý den, také jsem se pustil do výroby lokomotivy ze starého bojleru, akorát já bych chtěl ještě udírnu (i když po přečtení pár topiců tady na forů si nejsem jistý jestli bude účiná). Chtěl bych se zeptat jestli a jak odstranit nástřik z... celý příspěvek >
Rada s jarním řezem durancie, jabloň, 14.4.2014
děkuju za názory. s tou jabloní ještě chvilku počkám jestli se někdo jiný nevyjádří. já totiž roubovat neumím, resp. jsem to ještě nikdy nedělal.
Rada s jarním řezem durancie, jabloň, 13.4.2014 Obsahuje fotku
trefil jste to přesně. jsou to čerstvě zasazené odkopky. 1. durancii teda myslíte nějak takto?  2. durancii ještě nechám chvilku jestli nevyrazí kousek níž pupeny. 3. jabloň nějak takto? děkuji za váš názor
Rada s jarním řezem durancie, jabloň, 12.4.2014 Obsahuje fotku
dobrý den, jelikož jsem lajk a všechno studuju z webů, chtěl bych vás zkušenější poprosit o radu jak seříznout tyto stromky. 
Zavlažování broskvoně, 11.4.2014
takže petku vyhodit a udělat mísu. ještě bych měl prosbu na někoho kdo ji má, jestli by mě ji pro inspiraci nevyfotil, díky 
Zavlažování broskvoně, 11.4.2014
nebo je lepší udělat u stromku "mísu"? byl by nějaký stručný návod?
Zavlažování broskvoně, 11.4.2014
dobrý den, právě jsem vysadil broskvoň REDHAVEN a mám otázku ohledně zavlažování. někde jsem četl vychytávku, že se při výsadbě zahrabe zátkou (s dírkami) do kořenů petlahev s uřezaným dnem, do které se nalije voda. Je to k něčemu?  pro... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 2.11.2013
Video Lipnické švestky
Lipnická švestka, 31.10.2013
Stromky už máme doma. mají kolem 120-130cm. Domluva s nima byla hrozná. Napřed nám řekl, že objednávky už nedělá a stačí si zavolat 1.11. a že dřív to stejně prodávat nebude. Nedalo nám to a zavolali jsme tam 31.10. a řekli nám, že už to mají... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 8.10.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všechny! a děkuji za příspěvky! Nebojte, já nejsem žádnej prodejce a nechci tomu dělat ani žádnou reklamu! Normálně se jen s kámošama, zajímame o to, co je to zač? a zdá se nám to taky strašně divny!!! Nikde jinde na netu, se nic nedá o... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 7.10.2013 Obsahuje fotku
Foto 2
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika