Příspěvky uživatele - 107.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez broskvoní, 18.3.2012
Děkuji za odpověď. Budu se radou řídit.
Řez broskvoní, 17.3.2012
Dobrý den. Potřebuji odstranit cca 20 cm hrubou kosterní větev - je z horní části prasklá, neteče, ale kůra se rozevírá /nevím, jestli jde o rakovinu/, navíc je příliš dlouhá a při nadůrodě by to nevydržela. Mám ji uříznout   t e... celý příspěvek >
Papriky po 1 nebo 2 rostlinách?, 14.3.2012
Chtěla jsem se zeptat na totéž - AMY, Boneta, Vlasta byly vyseté do perlitu, jsou po 2 měsících slabé, malé, stále jen děl.lístky PCR, Stalagnit, kapie z plodu z Kaufu jen namočené na bun.vatě a rovnou do substrátu už při malinkých klíčcích -... celý příspěvek >
Prodej sadby brambor, 14.3.2012
ještě chci ale dodat, že firma Krtkův ráj  se zabývá především prodejem zahrádkářské techniky, brambory má od nejmenovaného dodavatele a za poškozené brambory zřejmě zašle náhradou.
Prodej sadby brambor, 11.3.2012 Obsahuje fotku
přes net objednané a dodané Impalla a Jelly á Kč 18, poštovné Kč 170, a podívejte se, jak vypadají po týdnu při 17ti st.C - dodavatel fa Krtkův ráj
Ruská zima, 17.2.2012
výjimečně závidím    - u Mirka 3-4 cm nového sněhu, ale u nás 30-40, společně se starým sněhem do metru moc nechybí. Trámky střech se začínají prohýbat, stromy praskat, pokud to odnese skleník jenom skly, budu skoro ráda... Zahradu mám... celý příspěvek >
Ruská zima, 16.2.2012
Paľo děkuji, aspoň nějaká dobrá zpráva. Chtěla jsem jít v ne řezat, ale ve včerejší předpověji na úterý předpovídají -17, tak nevím, jestli se neupsali, protože jiné dny tak nanejvýš -7...
Odrůda Meruňky Leala, 15.2.2012
A čím stříkáte do květu? Mám Lealu druhým rokem, snad letos zakvete... ale taky Barbaru, o které se nemůžu nikde nic dovědět, dokonce ani na vlákně, kde je Barbara v záhlaví...
Ruská zima, 15.2.2012
Paľo, a jak dopadla Black-Magic /snad tak nějak se to píše/... sadila jsem ji loni na jaře, vyjela docela hezky, ale nemůžu ji zkontrolovat - nedostanu se na zahradu...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika