Příspěvky uživatele - 45.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Tady je fotka.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Vlastním fiskars rýč asi 9 let.Kopu výkopy, ryji,vyrývám a hlavně jsem ho používal na stavbě domu atd.Je jedničkový a nedám a ani manželka na něj dopustit.Tady jsem ho vyfotil.Zub na něm opravdu není ani když seká do betonu.
Dolmar MS 340, 25.7.2011
Dobrý den.Seču výce než 13let sad a vinici křovinořezem stihl FS80.Protože mě servisák doporučil poohlédnout se po novém tak jsem po zralé úvaze vybral Dolmar MS-340.Chtěl bych se zeptat jestli pasují nože a strunová hlava se stihlu na... celý příspěvek >
Sekací traktor, 12.7.2011 Obsahuje fotku
Husqarna LT151 s motorem Kohler. Při plném výkonu 4hodiny na nádrž.Nádržka je necelých 5litrů.
Výběr tlakové myčky, 12.7.2011 Obsahuje fotku
Taky jsem vlastnil Karcher 5,5 asi 5let potom mě prasklo čerpadlo.Prostě jsem chtěl umývat a teklo to ze vnitř nešlo to do tlaku rozdělal jsem to a čerpadlo k.o.Takže odvoz na skládku. Pořídil jsem po přečtení recenzí a rad Nilfisk-Alto Wap C... celý příspěvek >
Záhradný traktor Partner 12597 RB, 29.6.2011
Chlapci kousek pod vámi je o tom diskuze.Občas se podívejte jestli to tu není!?
Zahradní traktory Partner, 27.6.2011
P200107HRB co říkáte na občasné sečení hřiště??Je to dvouválec záběr má 107cm.Servis u baráku a prodejce je ochotný dodržet 2letou záruku.Na dražší stroj nemáme. Už 60000,- je moc a do jetého nechceme jít.Martin
Bruska na řetězy motorových pil, 22.5.2011
Výte co je nejhorší že má pravdu.Ty laciné brusky mají hrozné vůle.Chtěl jsem to zkusit ale radši jsem ji vrátil s díky že si nechcu zničit řetěz.Martin
Řetízková mulčovací hlava na křovinořez Brogio, 28.4.2011 Obsahuje fotku
Seče to parádně ale úhlový převod tímto řetízkem vymlátíte!       Opravdu vám to zničí křoviňák!
Jaký vertikutátor, 25.3.2011
Nekupujte ho je to hrozný střep.Je slabý motor a velmi špatně vyrobené.Příště bych ho nekoupil.Je to křáp číňan.
Jaký vertikutátor, 20.3.2011 Obsahuje fotku
Tady je-
Jaký vertikutátor, 20.3.2011
Tak jsem se rozhodl pro hecht 5170.Vetší kola, 1700w,50lirů koš.Napíšu jakou odvádí práci.nashle
Jaký vertikutátor, 6.3.2011 Obsahuje fotku
Dívám se po tomhle co na to říkáte? Vertikutátor HECHT 5654. benzinový motor HECHT OHV (3,5 HP) díky robustní konstrukci, snadné a pohodlné obsluze a díky ceně, velmi oblíbená travní fréza pracovní záběr 38 cm sběrný koš v... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor, 27.2.2011
Taky hledám nějaký slušný vertikutátor nebo travní frézu.A měl jsem vybranou STIGA VE 32.Teďka babo raď.Bosch má take malé kolečka.M.F.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika