Jaký vertikutátor



host - 45.171 (?)
25.3.2011 19:59

Nekupujte ho je to hrozný střep.Je slabý motor a velmi špatně vyrobené.Příště bych ho nekoupil.Je to křáp číňan.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 224.123 (?), 28.2.2011 19:46

Mám Vertikutátor UV 35 B od Mountfieldu. Je silný a je to pracant.To by se nedalo ručně ani udělat.Když to není perfekt suché jedu bez koše a seberu to sekačkou, Jinak je koš dobrý.Ale jak píše tady jeden kolega, je to ležák.Bylo by lepší si to půjčovat.Jestli to dělá v roce 6-7hod, tak je to hodně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.171 (?), 20.3.2011 8:57

Tak jsem se rozhodl pro hecht 5170.Vetší kola, 1700w,50lirů koš.Napíšu jakou odvádí práci.nashle

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.171 (?), 20.3.2011 9:44

Tady je-


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 45.171 (?), 25.3.2011 19:59

Nekupujte ho je to hrozný střep.Je slabý motor a velmi špatně vyrobené.Příště bych ho nekoupil.Je to křáp číňan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 162.128 (?), 25.3.2011 21:27
my si pujcujeme za 300 kc pujcovne. vertikutujeme 1krat rocne, takze zbytek roku by to jen zabiralo misto v garazi. mame 800 metru travniku, a i tak je lepsi si to pujcit. naposledy jsme meli alco, praci odveďe dobre, jen ten kos by mohl byt vetsi, za ted den se ohneme snad stokrat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 138.107 (?), 25.3.2011 23:09
Tak my máme Florabest(LIDL),cena 99eur, máme ho iba 1rok, škoda že som to nekúpil skôr..pretým sme sa trápili s hrabľami... a to len tie najhoršie miesta.Máme veľký trávnik, takže bolo toho útorok plná kopcovitá vlečka.Požičiavajú si ho aj dvaja susedia a syn.Na jar s nožmi, potom už iba s drôt.pružinami.Keby to malo trochu väčší kôš, hneď je plný
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.123 (?), 26.3.2011 13:17

Jedenkrát ročně je málo, ale s tím půjčováním máte pravdu.I těch 2x300 bych za rok dal, kdyby mi někdo před 4 roky radil abych si ho nekupoval, raději půjčil.Nejen že to je ležák a musíte to opatrovat ten i když bezporuchový stroj.No co by se na něm mělo za 30hodin a kdo ví jestli rozbít.S tím košem myslím nemáte pravdu.Já mám na kousku za dva koše plné kolečko.Taky mám úsek který jsem poházel pískem a ten koš nebyl k unesení.Větší koš bych nechtěl.No asi máte jinou značku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 15.114 (?), 27.3.2011 18:29
V pátek jsem si koupil v e-shopu s kamennou prodejnou Hecht 5170 za 3676Kč Oproti příspěvku výše pana 45171 musím ale konstatoval poté co jsem s ním udělal svou zahradu 1200m2 a tchán svou zahradu, že je naprosto v pohodě a já jsem s ním absolutně spokojený. Po vyndání z krabice se velice jednoduše složí rukojet a vše pasuje bez jakéhokoli problému. Práce s ním je absolutně pohodová proti plastovému Rigidu co jsem měl vloni a odešlo mi uložení řemenice s tím i motor. Kovové šasi je dostatečně silné aby se nekroutilo. Motor se nezastaví ani o kamen, oparvdu nevím proč by mělo být 1700W málo. Prostě nevím o čem ten příspěvek nahoře byl ale ne o stejném stroji jako mám já.A že je vyrobený v číně? Co tam dnes není? Elektronika prakticky všechna, půlka zahradní techniky co je na trhu jen se na to nalepí nějaká značka a zvedne se cena o 50%. Jen hloupí věří, že to co se nakupuje v Itálii nebo v Německu, že se to tam vyrábí. Polovina hlavně ta dražší ano ale to levné ne. A že bych chtěl dát třeba za provzdušnovač Solo 516 nějakých 8990Kč protože je na něm německé logo, to nechci, Nehledě na to že ani německý není a vyrábí se v Itálii.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.229 (?), 11.4.2011 7:41

Tak jsem si ho také objednal. Je to nový model od HECHTu nabízený od 03/2011 s kovovým šasi, dvě osy s velkými koly, 50L košem a 1,7kW motorem, tak snad bude dobře sloužit. Plasťákum za 2 tis. s malými kolečky a košem na 20L prostě nevěřím...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.229 (?), 18.4.2011 12:27

Tak jsem o víkendu s tímto strojem najezdil 2x800m2 travní plochy(podelně a příčně) a nutno dodat, že vše funguje jak má. Trávu krásně vyčesává do koše. Nože jsou z 3mm tlustého materiálu, takže si poradí i s občasným kamenem, který neváhají dokonce rozseknout, aniž by bylo znát opotřebení. Když to porovnám se sousedama a těma jejich vozítkama, které musí přizvedávat a pak následně pracně vyhrabávat, tak koupě nelituju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika