Příspěvky uživatele - 172.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šípatka - jak přezimovat?, 13.2.2009
zdravím, lekníny bych asi ponořil hlouběji pokud to jde, sám je mám asi v metrové hloubce, kosatce není třeba řešit,  ty Vám nezmrznou, orobinec také ne, jen ty hlízky šípatky vypadající něco jako fazolky je třeba vybrat a dát někam hlouběji, já... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 12.2.2009
No ryb tam moc není :-) na 33m3 je tam asi 5 vzrostlých kapříků, asi 12 jesenů a pak takových 12-15 různých karásků, oni jen když vidí někoho u vody tak čekají krmení :-)) tak se Vám na fotce zdá, že jich je hodně ;-), s tou filtrací je to... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
tak jak jsem předpokládal bylo to na mne a vy jako odborník jste si dal do jezírka fólii co k tomuto účelu je úplně naprd :-))) ale samo přeji úspěch a to ne ironicky,  ale jestli tvrdíte, že je to fólie na jezírko pak vás buď někdo napálil nebo... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
podívejte mě je to jedno, myslím, že porovnávat život ryb v přírodě a v umělému jezírku bude trochu rozdíl ale to je jedno, já je tomu prostě vystavovat nebudu a to, že si kolega ze Slovenska si dá tu práci a snaží se to udělat jinak odsuzovat taky... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
no nevim zda to bylo na mě a nemíním se hádat ale porovnávat rybník s obrovskou plochou k malému jezírku se asi neda a otřesy z ledu na tak malé ploše budou jistě velmi silné a pro vysílené rybky, které mohou mít i jiné problémy to určitě nebude... celý příspěvek >
Okrasné kačeny na zahradě, 4.2.2009
sem si to tady se zájmem přečetl a musím se pochválit, že k nám si kačenky létají samy :-) prostě jsme jednou přišli na zahradu a koukáme všichni vč. našeho psa v jezírku párek divokých kachen, pravidelně u nás odpočívají několik let, povaluji se u... celý příspěvek >
Úhyn ryb v nádrži, 4.2.2009
obměňujete občas částečně vodu? ryby ji svými výkaly znehodnocují  Nemají nějakou plíseň? Krvavé fleky? Ladik
vzduchovač, 25.1.2009
celou zimu mám zapnuté čepadlo, které jde do filtru a z něj vytéká potůček, funguje to pár let a i když je hadice nahoru do filtru položená jen tak v křovíčku, nikdy to nezamrzlo, teda jen jednou, protože vypli na půl dne elektriku. takže se... celý příspěvek >
vrstvy materiálu při založení jezírka, 28.12.2008
No já jsem kdysi při zakládání probral hráběmi hlínu aby tam nebyly ostré kamínky, položil jsem staré koberce tzv. jekory a na to už jen fólii Fatrafol tl. 1mm, mám jezírko více než 6 let a vše OK, plachta svařená horkovzduškou o rozměru 20 x 8 m, v... celý příspěvek >
Co s malými karásky atd, 29.11.2008
já mám spíš problém aby něco nového v jezírku vyrostlo, třou se jeseni, kapři poctivě sbíraj jikry a jen zapadlá někám kam se nedostanou se vylíhne, kapříci a karásci jsou asi zase snědení jesenama :-) když se mi poštěstilo objevit pár malých jesenů... celý příspěvek >
Rybička pojídající řasu, 17.11.2008
já teda ostroretky mám a nezdá se mi, že by mi s řasami nějak pomáhaly :-) , na řasy mi pomáhá vhozený pytel ušitý z takové té černé mulčovací látky naplněný rašelinou, nechávám ho plavat v menším jezírku, které je ze dvou třetin jako kořenová... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 16.11.2008
myslím, že je to tou studnou, ve vodě ze studny je příliš mnoho živin, já doplňuji vždy z vodovodu, ona je ta voda v první fázi dražší ale když si vezmete co pak máte práce s řasou tak se to vyplatí :-) jinde v diskusi jsem četl o dešťovce a tam je... celý příspěvek >
dotaz na umístění zahradního jezírka , 16.11.2008
pozor také na příliš mnoho slunce, mám jezírko asi 33m3 ale zahrada je směrem na jih a celý den prostě do jezírka svítí slunce a to je kámen úrazu, lekníny ať už jakékoliv prostě nechtěj růst a živoří, všude čtu slunce slunce ale všeho moc škodí ;-)... celý příspěvek >
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 16.11.2008
Tak mě už pár let dobře funguje zakrytí takovými těmi gumovými stavebními kbelíky co se v nich míchá malta :-) jeden stojí normálně a druhým je to přikryto nasazením na ten spodní, samo mám to vše takyv objektu na proudový chránič ale v kbelíku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika