Co s malými karásky atd



host - 172.9 (?)
29.11.2008 22:41

já mám spíš problém aby něco nového v jezírku vyrostlo, třou se jeseni, kapři poctivě sbíraj jikry a jen zapadlá někám kam se nedostanou se vylíhne, kapříci a karásci jsou asi zase snědení jesenama :-) když se mi poštěstilo objevit pár malých jesenů a odlovil jsem je do odkalovacího jezírka, jen co trochu narostli ztratili se, prostě jsem tam zahlídl párkrát užovku :-(a ona je měla asi v tom malým jezírku naservírovány :-) já bych doporučil jeseny, ti vám to proberou, dal jsem jich pár kolegovi co plakal jak se mu to moc množí a od tý doby prej je to v normě ;-) okouny možná ale ty já bych si do jezírka nedal

Ladik

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 156.142 (?), 29.11.2008 18:57, zobrazeno: 10052x

Chtěla bych vás poprosit o radu - jak "likvidovat" mladé karasů? Letos už sice s nimi nic neudělám, ale jak zamezíte přemnožení karásků ve vašem jezírku vy. Napadlo mě nasadit nějakého dravce, možná malého úhoře. Máme jezírko asi 16m3, koi kapry a karase. Mysleli jsme, že kapříci potěr sežerou, ale počet karasů se zvyšuje a bojím se aby se nám karásci nepřemnožili. Poraďte prosím. Díky Jana

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 172.9 (?), 29.11.2008 22:41

já mám spíš problém aby něco nového v jezírku vyrostlo, třou se jeseni, kapři poctivě sbíraj jikry a jen zapadlá někám kam se nedostanou se vylíhne, kapříci a karásci jsou asi zase snědení jesenama :-) když se mi poštěstilo objevit pár malých jesenů a odlovil jsem je do odkalovacího jezírka, jen co trochu narostli ztratili se, prostě jsem tam zahlídl párkrát užovku :-(a ona je měla asi v tom malým jezírku naservírovány :-) já bych doporučil jeseny, ti vám to proberou, dal jsem jich pár kolegovi co plakal jak se mu to moc množí a od tý doby prej je to v normě ;-) okouny možná ale ty já bych si do jezírka nedal

Ladik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE21:01
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika