v jakém stadiu máte melouny?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 76.122 (?) 
2.8.2008 13:49

Tedy zaštípnutí opravdu znamená menší plody?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
Š.K - (10) - 108.37 (?), 2.8.2008 21:42

Zaštípnutí znamená větší plody, protože všechna výživa jde do plodu a ne do listů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 76.122 (?), 2.8.2008 22:52

No jo, ale výživa jde z listů. Z kořenů jde voda.

Jak jsou na tom chuťově?

Jak velký vliv to má na velikost?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 67.226 (?), 2.8.2008 23:57

...a kořen u rostlin rovněž udává směr jejich růstu a stabilizuje jejich polohu v terénu, čímžto například melouny nemusíme každý den hledat v jiném místě zahrady...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 76.122 (?), 3.8.2008 0:04

Pane vy jste pil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.145 (?), 3.8.2008 0:29

...přesně tak to s kořeny funguje. A když nemáme s kým hrát na schovávanou, prostě melounu ten kořen ušmikneme a pak ho honíme po zahradě, dokud od nás nedostane babu. Pak honí on nás. Cha-cha-cha...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.207 (?), 3.8.2008 13:54

Tédaaa, ale pořád buším do melounu a stejně jistě prd poznám:((zkrátka v září-někdy ke konci ho utrhnu a hotovo-zralost nepoznám:(((chjoo-nesmí být suchá šťopka a ona tak nějak divně vypadá pořád..nemáte ještě jiný typ aby mi neshnil???píšete o směru šlahounů-ta já když potřebuji vytrhat plevel-pomalu šlahoun oddělám na jednu str.pak na druhou:)) a jeto-tzn.já dávám směr:))))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 3.8.2008 14:26

Když flek naspodu melounu zežloutne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.207 (?), 4.8.2008 12:13

Jééé to už mám, žlutý flek ale já ho pořád otáčím jak někdo radil-chudáci ať nemají přeleženinu:)) včera tam přišla moje známá a vzala jeden do ruky a začala si ho přehazovat a prý kolik už má kilo a já jen opatrrrně vždyť ho utrhneššš-ona myslela, že tam leží jen tak bez šťopky:))) no blondýnka jsem já ona ne, tak nevííím:))) takže opravdu ikdyž má třeba meloun jen 2 kila až má žlutý větší flek je hotov? no jestli tak, tak jsem asi překonala Váš rekord:))) 2kg:))) chjo:((víte co já ho nafotím a vy mi řeknete zda už je..papa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 4.8.2008 12:19
Nevím, tu radu jsem se dozvěděl letos na jaře, takže odzkoušený to nemam. Byl jsem se podívat a opravdu jsou dole žlutý i malý melouny, tak nevim...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika