Rajčatový strom



rettigova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 207.90 (?)
31.12.2012 17:04

Asi jsem Vás dobře pobavila, ale dobře mně tak.Ale takhle jsem se nestarala ani o vlastní děti, takže jsem ochotna vysít už teď a trochu podstrojovat, ale takové papáníčko jako v inkubátoru - to zase prrr. A 2 roky!

Stihneš- stihneš, nestihneš - tvoje smůla, nebude na Moravě omladina.

Pošlu pak fotku.                                      Díky za informace

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
rettigova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 207.90 (?), 30.12.2012 12:46, zobrazeno: 8257x

Nemáte někdo nějaké informace či zážitky?Jen tak ze zvědavosti jsem si koupila na e-bayi semena rajčete.kterým se dá údajně pokrýt pergola.Myslela jsem že to bude některý currant, či divoké mexické, ale plody ukazovali velké... Ne, že bych tomu věřila, ale spíš jsem zvědavá na tu ptákovinu.Předpokládám houštinu výhonků do všech stran a vyvazovat a vylamovat - no budu informovat.Asi bych měla pomalu vysévat, aby to stihlo dozrát.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Melisa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (300) - 152.25 (?), 30.12.2012 13:39

Nevím, jde-li o stejnou rostlinu, ale ten "rajčatový strom", na který jsem narazila já, nesnáší teploty pod 10 stupňů a plody má spíš malé... Musela byste to mít v bytě a jen na léto vynášet ven.

Ale třeba jde o jinou rostlinu a půjde vám to na pergole pěkně. :-)

I.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 30.12.2012 14:36

Nemáte na mysli takové rajče?. Již vloni jsem o něm něco četl ale je to počítačem řízená hydropon. výživa, růst, osvětlení a další "hýčkání". Růst 2 roky, něco o jeho pěstování máte tady. Přeji yes při pěstování!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
rettigova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 207.90 (?), 31.12.2012 17:04

Asi jsem Vás dobře pobavila, ale dobře mně tak.Ale takhle jsem se nestarala ani o vlastní děti, takže jsem ochotna vysít už teď a trochu podstrojovat, ale takové papáníčko jako v inkubátoru - to zase prrr. A 2 roky!

Stihneš- stihneš, nestihneš - tvoje smůla, nebude na Moravě omladina.

Pošlu pak fotku.                                      Díky za informace

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 31.12.2012 17:20

2 roky je celková doba vegetace, samozřejmě že rodí dříve. laugh Chce to odrůdu s bujným růstem, v tomto případě je to Sprut F1.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Melisa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (300) - 176.1 (?), 31.12.2012 18:07

Fotka bude bezva, ať vám to roste jak o závod! :-)  

Já letos zkouším poprvé všelijaká divoká rajčata, semínka jsouobjednaná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika