Pěstování nakladaček



host - 60.252 (?)
24.7.2010 14:18

Zdravím pestovateľov uhoriek, tento rok bol hrozný, zo začiatku mi ích 2x zožrali slimáci.Predpestovávam si ích v kelínkoch po 2 rastliny vo foliovníku, ale teraz je to už dobré, zavarili sme asi 25 pohárov uhoriek.Na petovanie som si vyrobil konštrukciu z kovovej zásnežky do ktorej som natiahol kovové pletivo s okami 20x20 cm. a ovedčilo sa. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 60.252 (?), 24.7.2010 14:18

Zdravím pestovateľov uhoriek, tento rok bol hrozný, zo začiatku mi ích 2x zožrali slimáci.Predpestovávam si ích v kelínkoch po 2 rastliny vo foliovníku, ale teraz je to už dobré, zavarili sme asi 25 pohárov uhoriek.Na petovanie som si vyrobil konštrukciu z kovovej zásnežky do ktorej som natiahol kovové pletivo s okami 20x20 cm. a ovedčilo sa. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.31 (?), 24.7.2010 15:09

Já měl tedy letos úrodu asi 3x větší než jsem předpokládal. Nedělal jsem s nimi nic mimořádného ale sázel jsem až koncem května (počasí bylo poněkud studené) a v červencových vedrech jely jak zběsilé. Jen jsem je každý večer zaléval vyhřátou vodou konví ke kořenům. Došly mi sklenice a nemohl jsem sehnat nové. Tak jsem jich část zavařil i do skleněného džbánu a dal do lednice. Nevydržely. Byly snědené do tří dnů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 145.195 (?), 24.7.2010 18:39

mám letos takovou úrodu že nevím co s tím asi půjdu do trhu prodávat a přihnojuji jen skvašeným slepičincem 1x za 14dní a než je vysadím tak do jámy dám kus hnoje a přihrnu nic víc

a ne tam dávat samou chemii a jen zase chemii jako pisatel PP1348

ledek a draslík fuj-nejde to bez těch hnusných chemikálii, není jich už všude dost tak proč si ještě ničit svoji zeleninu-vždyt to jde EKO taky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.12 (?), 25.7.2010 7:35
A napadlo Vás taky někdy že každý nemá hnůj a slepičince? Já jsem např. přidával koňský hnůj ale bez hnojiva si to nedovedu představit. Když jsem nakládal odleželý koňský hnůj tak z jeho hromady NIC nerostlo! A další věc je ta, že např. nevidím rozdíl mezi dusíkem z hnoje a z hnojiva. Předpokládám že rozumný člověk hnojí přiměřeně, hlavně když pěstuje pro sebe, nebavím se o zelenině na "kšeft". Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika