Papriky 2016



PepaPepa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 15.52 (?)
27.2.2016 20:13

No to neviem. Tuto odrodu som este nemal. Ale tu na fore su obvykle velmi dobre hodnotenia na tento typ papriky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3266) - 173.17 (?), 7.3.2016 18:49

Jak jsem již výše napsal, nikoho od přisvěcování neodrazuji.

                     Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.97 (?), 8.3.2016 20:05

Tak jsem prozatím přisvěcování odložila, možná na příští rok, Rajčata jsem přestěhovala do ložnice, kde je chladněji a papriky nechala v přízemí, kde je tepleji, vše zatím prospívá, rajčata se zastavily a začínají sílit. Přesto všem děkuji za rady a názory. Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 9.3.2016 10:24
Já mám nainstalované přisvícení z červených a modrých LED. Doma máme kolem 23 stupňů a tak se mi přísada vytahovala. Jediná chladnější místnost je ložnice se střešním oknem, ale tam po obědě spinká mimi a po noční i já, takže tam to nejde. Po instalaci přisvícení se mi daří celkem pěkná přísada. Svítím ráno 6 - 8:30 a večer 16:30 - 20.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 83.225 (?), 27.2.2016 9:08

J. a Olí, jaký máte substrát?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.120 (?), 2.3.2016 5:45

Prvopočáteční výsev provádíme do koupeného substrátu pro výsev a množení.Ihned při prvním přesazování míchám tento substrát s půdou ze skleníku(avšak z místa, kde rostl celer, aby to nebylo od loňských paprik) a přimíchávám popel ze dřeva, písek a prosátý kompost.Tyto přídavné složky zajistí podržení vláhy a kompaktnost celého balu okolo rostlin pro další přesazování.Mám to vyzkoušené a takhle mě to učil otec.Nepřisvěcuji, ani nepoužívám previcur.Asi ze 115 rostlin mi odešly 2ks-odrůda Vlasta a Samurai.Jo a když mám čas rostliny obracím, aby nečuměly furt jen z okna, ale i do kuchyně :-):-):-) J a Olí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PepaPepa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 15.52 (?), 27.2.2016 11:02

Paprikam sa tento rok nejako dari. Velmi dobre rastu, najma semienka z cervenych dlhych kapii z kauflandu - sweet palermo su necekane uspesne v raste. Vzisli velmi rychlo a paradne rychlo rastu. Nevytahuju sa. O chvilu nebudem vediet co s nimi a budu musiet ist von do sklenika. Ostatne odrody su tak v norme na toto obdobie...



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 99.78 (?), 27.2.2016 12:42

Dobry den, chcela by som sa opýtať na tú papriku Sweet palermo, ešte som o nej nepočula. Ak by bola fajn ešte by som zasiala, ale najprv by som musela zbehnuť do Kauflandu, dakujem za odpoved.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PepaPepa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 15.52 (?), 27.2.2016 13:42

Kludne sa pytajte...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 99.78 (?), 27.2.2016 13:58

Len ma zaujima, či ju dopestuje aj amater vo foliovniku, či ma dobru chut, či je hrubšia alebo tenkostenna a či býva dobrá úroda, velmi dakujem za odpovede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PepaPepa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 15.52 (?), 27.2.2016 20:13

No to neviem. Tuto odrodu som este nemal. Ale tu na fore su obvykle velmi dobre hodnotenia na tento typ papriky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika