Bifteková rajčata



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
akelacz - (17) - 200.27 (?) 
9.9.2012 18:10

Co se tyce velkeho masiteho rajce, asi bude asi jednat o ruzovy gigant, v mem pripade dorostly na vahu ~750g.

Posilam fotky sacku seminek z kterych jsem sazel. Jako chutove nejlepsi se mi jevilo obycejne rajce, soudeckove se hodi na omacky.

BG rajcata
BG rajcata
BG rajcata - zadni strana
BG rajcata - zadni strana
Vysledek: po smery h. rucicek - soudeckove, obycejne, srdce a ruzovy gigant
Vysledek: po smery h. rucicek - soudeckove, obycejne, srdce a ruzovy gigant
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 37.76 (?), 10.9.2012 13:35

Přikládám fotky velkého masitého rajčete z Bulharska - toto má 450g. Na trhu měli i větší- cca do 600g. Vedle něho nahoře v pravo je rajče Carbon-550g.

Zuzka

v levo nahoře rajske z Bulharska, v pravo nahoře Carbon
v levo nahoře rajske z Bulharska, v pravo nahoře Carbon
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.76 (?), 10.9.2012 13:42

zde ještě další - neumím vkládat obrázky:)

Zuzka


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 10.9.2012 14:33

Vkládat více obrázků a upravovat dodatečně svoje příspěvky mohou jen registrovaní přispěvatelé. Pokud máte zájem, tak se víc dovíte v nápovědě- vlevo na této stránce.

                Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 5.2.2013 15:14

Když už dnes hodnotím co se mně loni povedlo a nepovedlo, tak bych chtěl ještě jednou upozornit na missouri vyštipování, které se snažím uplatňovat u biftekových odrůd. Ale překvapilo mě, že největší rozdíl v rostlinách, počtu květů i úrodě jsem zaznamenal u rajčete Stupické polní rané. Letos už nebudu zkoušet a porovnávat, u všech biftekových rajčat budu kombinovat klasické vyštipování s výše uvedeným způsobem.

            Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.202 (?), 5.2.2013 16:05

Můžu se otázat na způsob missouri vyštipování? MOžná jsem špatně hledala, ale nic jsem nenašla.. Stupické se po letech chystám pěstovat. Děkuji EM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.21 (?), 5.2.2013 16:16

Podívejte se zde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef 1975 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (305) - 138.131 (?), 4.8.2014 21:08

tak dnes sem ochutnala konečně oranžové biftekové rajče KBX, a také Cherokee Purple.Obě mi velmi chutnaly s mozarellou, bazalkou a olivovým olejem.Taky jsem si je vyfotila, než sem udělala z některých nebožtíky.Zítra sem hodím foto, poněvadž se stahováním fotek do PC mám potíže tak počkám, až mi pomůže manžel.Obě odrůdy se mi líbí i vzhledově a jsou rané, dozrávat začaly první.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 192.41 (?), 4.8.2014 21:31

Neviem ako vam ostatnym, ale mne sa tento rok nedari vypestovat kvaltine plody Beefmasteru, a preto s nimi asi nadobro koncim. Mam ich asi desat rastlin, staram sa o nich najlepsie ako viem, maju vsetko ako ostatne odrody, len urodnost nejaka slabsia a plody su deformovane + catface, mozno to bude pocasim, zavlahu a hnojenie mam vyriesene dobre.

Zaujimavostou ale pre mna zostava ze jedna (mozno dve) rastliny, maju plody trochu krajsie a menej deformovane ako ostatne + plus rastliny maju celkovo zdravsi rast, takze podozrievam aj nevyrovnanost osiva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef 1975 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (305) - 138.131 (?), 5.8.2014 3:34

můžete je vyfotit, jak vypadají?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika