Bejbino



host - 144.178 (?)
8.4.2012 15:21

Sháním ho už od ledna. Také jsem si ho objednala u nás v malém krámečku se semínkama. Prý nikde není. Oběhla jsem všechny velké i malé obchody v okolí. A nic.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 144.178 (?), 8.4.2012 12:09, zobrazeno: 16943x

Co je na bejbínu zvláštního, že se nedá sehnat??? Nikde. Z internetu ho objednávat nebudu, kvůli poštovnému. To se nevyplatí.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.225 (?), 8.4.2012 12:34

Cože? Já ho koupila semínka v malým zahradnictví. Jestli už to není vykoupené. Semínka jsem sháněla dost brzo. Teď už mají být dávno vyseté.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 8.4.2012 15:02

Bejbíno spousta konzumentů považuje za nejlepší rajče - třeba to je na něm zvláštnísmiley. I tady na foru se této odrůdě udělalo slušné PR...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.178 (?), 8.4.2012 15:21

Sháním ho už od ledna. Také jsem si ho objednala u nás v malém krámečku se semínkama. Prý nikde není. Oběhla jsem všechny velké i malé obchody v okolí. A nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 8.4.2012 15:28

To je zvláštní, já přišel do jednoho havířovského malého obchůdku, koupil Bejbino, petržel a majoránku, zaplatil a odešel. Vůbec by mě nenapadlo, že nejde sehnat, každý rok ho tam kupuji společně s Tornádem F1 a vždy bez problému. Výrobce - Semo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 8.4.2012 15:40

Citace ze Semácké totazovatelny:

Odpověď na dotaz:
"Dobrý den, rajče Bejbino bylo v loňské sezóně díky velkému zájmu pěstitelů vyprodáno a nový sklizeň se bohužel opozdila. Osivo rajčete Bejbino F1 jsme začali distribuovat velkoskladům, prodejnám i zákazníkům naší internetové prodejny od 1. února 2012. Teď už by snad mělo být Bejbino F1 k dispozici každému, kdo si ho objednal.
Ing. Jan Makovec"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 15.28 (?), 8.4.2012 20:05

Semena Bejbino jsem viděl za poslední týden asi ve 3 prodejnách. Na výsev není vůbec pozdě. Mám za léta pěstování rajčat vyzkoušeno, že rajčata vysetá v březnu a začátkem května, v červenci od sebe nerozeznáte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 167.137 (?), 9.4.2012 7:54

Jak je to možné? Myslel jsem, že je určitý počet dní např. od vzejití, kdy rajče plodí... Potom jde o rané, polorané, pozdní odrůdy. Vaše tvrzení to popírá...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6508) - 9.2 (?), 9.4.2012 8:04

Na tom není čemu se divit. Co píšete platí pro optimální podmínky, ty dejme tomu nastanou v květnu (zákon minima). Vše co je pod tyto optimální podmínky dobu plození oddaluje. A v březnu (či únoru, nebo doknce v lednu) pro rajčata zcela jistě optimální podmínky - minimálně světelné - nejsou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3250) - 5.149 (?), 9.4.2012 8:19

Začátkem května?

            Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika