Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

děkuji za upřesnění strategie pěstování melounů, narok se pokusím zasadit sazenice na malou černou folii a ve dvou turnusech, jak radíte.Letos jsem si myslela, jak mám prosperující rostliny, nasadily a mají plno plodů, ale po současných zvratech počasí (napřed vedro a sucho, teď časté přímo průtrže mračen) se mi zdá, že bez zjevné příčiny asi na 2 šlahounech začaly vadnout listy. Plody ležící na zemi se mi loni některé ve vlhku zkazily, podkládat se je bojím, protože se mi zdá, že usychající listy jsou na šlahounech, kterými jsem trochu pohnula, když se "vydaly" ze záhonu někam nevhodným směrem. Nemají se melouny rovněž ošetřit postřikem a jakým, když v sousedství na zahradě jsou okurky, rajčata a lilky, které jeví i přes umírněné použití postřiků známky nějaké nejspíše plísňové choroby a současně nechci mít ze zahrady vyloženě "jedovou chýši"? Děkuji za Váš názor a radu, budete-li mi moci odpovědět.

S pozdravem Jarmila Flajšarová

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika