Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Trochu moc otázek, pokusím se aspoň některé zodpovědět. Rozestupy zatím nevím, musím přeměřit truhlík, vy kterém rajčátka pěstuju. Pro papriky by byl truhlík myslím malý, ty bych dala po jedné do velkého květináče, kdysi jsem je tak pěstovala. Kelímky - no, záleží, v jakých jsou. Pokud z umělé hmoty, tak samozřejmě sadit bez kelímků. Pokud jsou v rašelinových, sadit v nich, časem se rozpadnou. Kořeny neroztřepávat, porušil byste ty nejjemnější kořínky a rostlina by se dlouho vzpamatovávala. Prostě vyklepnout s citem z kelímku a ihned zasadit, lehce zalít. Rajčata můžete trochu víc zapustit do půdy, obrazí kořínky a bude silná. Ani rajčata ani papriky nijak nezastřihuji, ale možná má někdo jiný postup. Pokud by se to začalo chovat jako Adéla, tak asi ano, usměrnit je. Tyčky - no, pokud by se rajče vyvracelo, tak proč ne. Vloni mi taky jedno keříčkové rajče poněkud přerostlo, dala jsem tedy tyčku. No a občas určitě přihnojit, opatrně. Nepřelívat, nenechat vyschnout. A ještě na závěr bych asi proběhla všechny minulé diskuze a zcela jistě se tam něco na toto téma najde. Držím palce, ať se daří. A věřím, že ještě někdo poradí, víc hlav víc ví.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika