Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám před domem několikaletý Mars, kupovaný taky jako špičák. Korunu má perfektní a to bez řezu. Po výsadbě jsem ho samozřejmě taky neřezal. Samovolně dobře zakládá korunu asi nejen Mars. Když jsem se tenkrát rozhodoval mezi Marsem a Jupiterem, zvítězil Mars kvůli samosprašnosti. Sice se zdá, že prášení jehněd se s rozkvětem samičích květů míjí, ale zřejmě se částečně kryje. Stejně si myslím, že Jupiter je také dobře opylen, i když se uvádí jako cizosprašný. Vítr je zde mocný opylovač. Jinak na chalupě v Železných horách jsme měli semenáč. Velký strom rozčísl vejpůl při kácení smrk. Další rok kolem rozčísnutí úplně v pohodě obrazil a dnes by jste již nepoznali žádné poškození. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika