Vertikutator florabest



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 185.18 (?) 
26.2.2011 11:07, zobrazeno: 139427x

Dobry den. U nas v Lidlu prodavaji vertikutator florabest. Elektricky, vykon 1300W, záběr 36 cm.Nemáte s ním někdo zkušenost? Vyplatí se koupit? Už jsem hledal, ale zatím nic.Nebo zkušenosti i sjinymi vyrobky Florabest.Děkuji předem za odpovědi.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 23.138 (?), 4.3.2011 22:56

Za kolik je? Jak mám zkušenosti s touto nejlevnější technikou z diskontů jako penny, lidl, kaufland, tak na zahrádku to bohatě stačí... na nějaké větší pole a lány asi ne, ale na záhonky v klidu. Já bych si ho i celkem koupil, ale u nás asi neni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 185.18 (?), 5.3.2011 20:30

No stoji 2500.Ale nebude to na zahonky ale na travnik.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 236.21 (?), 11.7.2014 17:17

Kde se dají koupit náhradní díly? Konkrétně se jedná o vertikutační válec - (opotřebení)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 5.184 (?), 24.3.2011 21:51

Teď je za 2490 Kč.

Píší, že to je:

* nezbytný pomocník pro kvalitní údržbu trávníku
* výkonný 1300 W Turbo-Power motor s automatickou ochranou proti přetížení
* přístroj 2 v 1 s jednoduše vyměnitelnými pracovními válci
* vertikutační válec se 16 nerezovými noži z ušlechtilé oceli na regeneraci travnatých ploch
* centrální nastavení pracovní hloubky
* provzdušňovací válec s 24 ocelovými pružinovými hroty na důkladné odstranění mechu a plst
* odnímatelná 45 litrová sběrná nádoba s vyztuženým dnem
* přepravní poloha pojezdu neotupující nože
* velká přední kolečka s lehkým chodem a zadní kolečka proti převrácení
* vertikutační a provzdušňovací válec
* snadno složitelné držadlo
* příkon: 1300 W

Také by mě zajímalo, zda s tím má někdo zkušenosti a vůbec názor na značku Florabest (Lidl).

Díky za rychlé reakce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 108.254 (?), 25.3.2011 12:15

Já mám vertikutátor od AL-CO, vybavení a vzhled je víceméně podobný. Na menší rozlohu trávníku (já mám cca 200 m2 trávníku) to bohatě stačí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 36.219 (?), 13.4.2014 20:32

Zdravím, s tímto vertikutátorem mám nedobré zkušenosti. Hned při prvním stupni nastavení nožů se po pár vteřinách vertikutátor vypíná, pravděpodobně díky tepelné pojistce. A to koš není ani naplněný. Jednu reklamaci mi vrátili s tím, že je vše v pořádku. Ale pravděpodobně to nezkoušeli při záběru na trávě ale na prázdno, jak mi po telefonu sdělil i technik, co reklamaci vyřizoval. Tento vertikutátor nedoporučuji...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 50.28 (?), 28.10.2014 8:04

Zdravím, je super

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 176.138 (?), 14.3.2020 16:22

Dobrý den, do ted´ jsem měl starší typ se záběrem 31cm. Na malou zahradu úplně stačí, ale jak se opotřebují pružinky na vyčesávání, tak je těžko někde seženete. Např. AL-KO zase o tolik dražší není a náhradní díly se dají běžně sehnat za rozumnou cenu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.106 (?), 26.3.2011 10:13

Včera jsem vertikutátor / provzdušňovač v Lídlu koupil, složil a zkusil s ním provzdušnit trávník-zlikvidovat mech.           Jsem s ním spokojen, dobře se ovládá, je lehký. Má též dobře vyřešené madlo-držadlo, které je dostatečně tuhé, nekroutí se, protože je zdvojené na rozdíl od jiných strojů podobného druhu.           Trochu mě pobavil návod, který v textu tento stroj   uvádí jako  "nástroj" nebo "přístroj".   Chtělo by to ze strany dodavatele při překladu originálu více pozornosti k technickým pojmům v českém jazyce, protože návody čtou nejen laici.

Jinak doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika