Test motorových pil



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 140.103 (?) 
25.11.2013 14:50

Ve výrobkách chybí Stadovi druhá strana, kde na konci skončili právě zmíněné Makity (Dolmarky) a značka GTM (Hecht 45) všechny testované výrobky jsou tady dole na stránce.

Já mám doma 4 HQ a 2 Stilky a výsledek tak jak jsou nastaveny procenta odpovídá, však taky Stihl bodově v těsném závěsu a víceméně se tedy jedná spíš o sympatie ke značce a dlouhodobou spolehlivost. Dělal jsem si vlastní test hobby pilek a jako vítěze bych po osobních zkušenostech hodnotil model co nebyl zařazen, nejlepší hobby je pro mne japonec cs33el, přes rok maximální spokojenost, za cenu hobby pilek mám sice starou profi, ale ta kvalita tam prostě je cejtit. Stihlka je taky výborná a Huska také, tam jde vyloženě o to, aby se ty čínské zázraky v plastu neporouchali, když fungují, tak jsou fajn. 

Teď testuju elektrické pily a sice sousedův Dolmar s Gardenou 4020X a musím říct, že jak v Dtestu poplivali beznářaďové napínání Dolmaru, tak u Gardeny bych toho co to vymyslel na místě zastřelil, zaboha nejde osadit lišta, šroubek co drží kolečko na dotahování řetězu ala Stihl je zašroubován na křivo a celý mechanizmus tedy nedrží, ale protáčí se, normálně bych za toto vraždil. angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 25.11.2013 15:12

Ctrl+C - Ctrl+V a chybička se vloudí. nekontroloval jsem jestli mám překopírované všechny angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 44.96 (?), 25.11.2013 20:28
Máme doma 2 dolmarky a testy probíhají v lese. Chtěl bych vidět test husky 560, určitě by vyhrála po takové chvále a reklamě. V lese dopadla strašně mizerně. M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 72.149 (?), 25.11.2013 20:40

Já se z té hrůzy do teď nemohu vzpamatovat. Hned jsem se šel podívat, jestli náhodou nepoužívám zcela rozsypanou pilu. Protože bych si sní mohl ublížit. Světe div se je v pořádku. Nedovedu si to vysvětlit, ale ten křáp dodnes dobře funguje.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.96 (?), 25.11.2013 21:00
Takovi test pomáhá ležákům v prodejnosti. M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 140.103 (?), 26.11.2013 2:13

FO vy máte farmu s matkama, tady testovali hobby s bezklíčovým napínákem a ten se jim v praxi neosvědčil, během testu se povoloval řetěz a jak říká ve videu nějakej pacoš tester si toho nevšiml a mohlo být zle. V samotném řezání dopadla Dolmarka35 lépe než Stihl211, body měla stržené za nefunkční napínáky, špinivost filtru a obrovskou spotřebu oleje díky furtšlap čerpadlu. Vyzkoušel bych webshare 1309.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 72.149 (?), 26.11.2013 10:33

Oba první příspěvky vyzněly jakou soutěž značek, nikoli konkretních výrobků. Zejména příspěvek druhý.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika