Stihl MS 461



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 138.26 (?) 
29.6.2014 13:37

Zdravím, původní čerpadlo je 0,8 a lze namontovat s větším objemem 1,1. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 255.224 (?), 29.6.2014 18:02

Mňa by skôr zaujímalo čo znamená poopraviť si dekel a lištu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.2 (?), 29.6.2014 20:10

Díky za zozkles.Čerpadlo mi dali ze MS461 rs nebo tak nějak, prostě pro záchranáře.To už zde psal pan Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.2 (?), 29.6.2014 20:17

Nevím co vy máte s tím mazání, kolik vám dává, to je zapotřebí vše prozkoumat, zjistit příčinu, pak se mohou podniknout potřebné kroky.Mě ta pila dávala málo dle mého názoru při zakoupení.Dělal jsem s Haskami a to byli olejničky.Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.122 (?), 29.6.2014 20:54

Moja ms 390 ma od nova po otvorení na max. spotrebu ani nie pol nadržky oleja, za tým musí byť podla mňa E- matic system. A stare HQ 266 a pod. tie mazali zodpovedne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.2 (?), 1.7.2014 12:04

Po výměně čerpadla, které dávalo potřebné množství oleje(bez lišty).Nasadil se řetěz.Olej mi šel všude možně jen ne na lištu.Na deklu se materiál přidal, na liště ubral.Už je to asi dva měsíce a nemá to chybu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.2 (?), 1.7.2014 12:10


Nic méně, za tu dobu co ji mám jsem si skoro už zvykl, je tvdší, neohrabanější, ale i přesnější.Jak bude fungovat to ukáže čas, nemám co bych ji vytkl... Ať nám řežou... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.63 (?), 2.7.2014 7:52

Zdravím, už jsem zde o tom psal, lišta s vyčištěnou vodící drážkou mnohem hůře odvadí olej po dráze řetězu, protože mazacím kanálem přitéká pod vodící zuby řetězu a bez užitku odtéká dozadu k řetězce. Kontrolu je třeba provádět se skolněnou lištou, po zanesení dna drážky pilinami pila maže v každé poloze. Nedoporučuji při práci často čistit dno drážky lišty, vždy až po práci přred uložením pily. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika