Pilu do 130€



mikimajky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (68) - 166.77 (?)
6.5.2015 18:50

Myslím že v tejto cenovej relácii je to uplne jedno po akej píle siahnete. Všetko to budú low-endy takže zamálo peňazí málo muziky. 

Tiež som kedysi uvažoval podobne, že to potrebujem iba občas tak som kupoval & hoby a hypermareketov a akcii čo najlacnejšie. 

Väčšina vydržala presne toľko čo mala teda pár použití. Niečo ani to nie. Brúsky a vrtačky skoro nič. A ani reťazová píla nešla dlho:(

Naopak napríklad priamočiara píla z tesca ide stále už asi 10r a to nemá ani ložisko pod listom na pílenie iba taký krúžok ktorý je od prehriatia fialový a ide. A ešte aj okružná píla s tou som aj porfix pílil na celý dom. :D

Takže siahnite po čom chcete. Buď to vydrží a budete spokojný, a ak nie nevadí je tu záruka. Keďže na tie lacné tu nedržia servis väčšinou to menia kus za kus poprípade vrátie peniaze. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 97.141 (?), 6.5.2015 17:46, zobrazeno: 2477x

Prosim poradte mi motorovu pilu na pracu okolo domu na rezanie palivoveho dreva ju nebudem potrebovat za 130€ Dakujem 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
mikimajky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (68) - 166.77 (?), 6.5.2015 18:50

Myslím že v tejto cenovej relácii je to uplne jedno po akej píle siahnete. Všetko to budú low-endy takže zamálo peňazí málo muziky. 

Tiež som kedysi uvažoval podobne, že to potrebujem iba občas tak som kupoval & hoby a hypermareketov a akcii čo najlacnejšie. 

Väčšina vydržala presne toľko čo mala teda pár použití. Niečo ani to nie. Brúsky a vrtačky skoro nič. A ani reťazová píla nešla dlho:(

Naopak napríklad priamočiara píla z tesca ide stále už asi 10r a to nemá ani ložisko pod listom na pílenie iba taký krúžok ktorý je od prehriatia fialový a ide. A ešte aj okružná píla s tou som aj porfix pílil na celý dom. :D

Takže siahnite po čom chcete. Buď to vydrží a budete spokojný, a ak nie nevadí je tu záruka. Keďže na tie lacné tu nedržia servis väčšinou to menia kus za kus poprípade vrátie peniaze. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika