Oleo-Mac 936



host - 223.3 (?)
7.2.2013 23:34

Palivová hadička byla v pořádku. Pilu jsem už vrátil majiteli, ať ji svěří odborníkům když se o ni tak hezky staral. Kdyby byla pila moje, mrknul bych se na ten karburátor.  Milan N.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 221.50 (?), 1.2.2013 19:43

O palivové hadičce jsem psal o pár příspěvků výše.  Milan N.  ale nesdělil jestli zjišťoval její stav.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.3 (?), 7.2.2013 23:34

Palivová hadička byla v pořádku. Pilu jsem už vrátil majiteli, ať ji svěří odborníkům když se o ni tak hezky staral. Kdyby byla pila moje, mrknul bych se na ten karburátor.  Milan N.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 8.2.2013 17:36

nedavno jsem čistil karburátor u této pilky v ramci nějakého pravidelného servisu (dle četnosti použití)

na karburátor byse nemelo zapomínat ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 119.202 (?), 11.10.2013 13:43

Asi už je to mimo ale chce to poštelovat volnoběžnou a zejména palivovou jehlu karburátoru. Motor se pravděpopdobně "uchcává", přivřením jehly půjde do otáček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 255.238 (?), 13.10.2013 23:09

V daném případě je ucpaný nečistotami filc, který má průměr 6 mm a nachází se vpravo pod rukojetí a jedná se o ovzdušnění nádržky PHM.Stačí filc vytáhnout, dát tam nový a pila jde bezproblému do otáček.O této závadě se nikde v žádném manuálu nepíše.Ani nepíši, že se jedná o místo, kde je ovzdušnění nádržky PHM.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 30.5 (?), 21.10.2014 19:38

Dobrý den mohl by mi někdo poradit co dělat když se řetěz nepromázavá a tím pádem se páli???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.115 (?), 22.10.2014 15:27

dolít olej :-D

tak vážně - rozebrat vyčistit a zkontrolovat olejové čerpadlo, jeho pohon a hadičky, nezapomenout na odvzdušněnní nádrže...

takže asi návštěva servisu...

HH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.204 (?), 22.10.2014 16:46

okrem vycistenia pily aj skontrolovat a vycistit listu... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 181.197 (?), 3.1.2018 1:10

Zajímal by mne postup při čištění.Odšroubovat vrchní čtvercové víčko?Co se šteluje šroubky H a  L, klidový otáčky.jsou jasný. Závada klasická, výše popisovaná.Rozběhne se a po přidání plynu zhasne.Pavel Forman Čáslav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 94.115 (?), 3.1.2018 9:30

odšroubovat všechno co jde kromě trysek (obě víčka, vahadlo, jehlu), vyčistit ultrazvukem, u starších karburátorů bobtná a měkne lepidlo zajišťující hliníkové záslepky - lepidlo opatrně odstranit, tyto opět zajistit akrylátovým lepidlem nebo alespoň lehce (opatrně) rozklepnout, dát nové membrány, případně jehlu, zkompletovat, natlakováním od přívodu paliva zkontrolovat funkci. Namontovat a seřídit pilu. Před hledáním závad na karburaci nejdřív zkontrolovat těsnost motoru a palivové cesty, odvzdušnění nádrže

HH 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika