Motorová pila Oleo-mac



host - 90.168 (?)
9.2.2010 14:13

Já nevychvaluju, jen konstatuju stav - to je rozdíl. I Dolmar má mouchy a pokud o nich vím, tak se o nich zmíním. Není to můj miláček u kterého bych chyby přehlížel.  Pokud od Dolmaru znáte jednu pilu tak nemůžete hodnotit celou značku.   Gl.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
host - 223.77 (?), 9.2.2010 13:36

Podle mých zkušeností je kvalita OM srovnatelná s Dolmarem, jen je nutné tyto značky nepřetěžovat, nevydrží profi zátěž ale na domácí použití jsou dostačující.Často ale u těchto domácích pilařů chybí potřebná údržba a pak to tak vypadá s poruchovostí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 9.2.2010 13:44

To by mě zajímaly Vaše zkušenosti konkrétně. Jestli myslíte PS45 tak ano, souhlasím že to není na profi zátěž (taky to je nejlevnější pila od Dolmaru). Co se týče profi pil, tak to porovnávat moc nejde,  OM prakticky žádnou profi pilu nevyrábí, jenom tak nazývá farmářky.   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.77 (?), 9.2.2010 13:56

To samé se dá říct o Dolmaru, záleží co si kdo o své pile myslí, ale až zkusí lepší s větší výdrží a ještě lehčí, pak mluví jinak. Tady se jiné pily nevychvalují.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 9.2.2010 14:13

Já nevychvaluju, jen konstatuju stav - to je rozdíl. I Dolmar má mouchy a pokud o nich vím, tak se o nich zmíním. Není to můj miláček u kterého bych chyby přehlížel.  Pokud od Dolmaru znáte jednu pilu tak nemůžete hodnotit celou značku.   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.204 (?), 9.2.2010 14:58

Zdravím

Nikdy a nikde jsem neviděl tolik kritických ohlasů, tak jako na Mountfild a na jejich zboží, potažmo na jejich jednání se zákazníky.

Kamil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 239.112 (?), 9.2.2010 16:58

Všichni co nadávají na Oleo-Mac mají levé ručičky, nečtou a nedodržují návod na obsluhu stroje - viz diskuze o olejích do dvoutaktů. Experimentují a pak si myslí, že servis v Mountfieldu to nepozná. Jestli je Mountfield největší prodejce zahradní techniky v ČR, tak zákonitě musí mít i nejvíc porouchaných strojů. Nejhorší je tato debata, která předem lidi mystifikuje před lidmi z Mountfieldu. Pak tam člověk jde zatížen Vašimi bludy a nakonec zjistí, že je to o lidech a vůbec to není pravda. Mám s Mountfildem jen dobré zkušenosti. Horší zkušenosti mám s Husqvarnou. Pokud se Vám Mountfield nelíbí, nechodte tam, nepočítejte marže, nedivte se různým akcím s notebooky, navigacemi a kamerami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 9.2.2010 17:30

Mountfield je jen prodejce a protože má větší sortiment než Franta který prodává Stihl nebo Tonda který prodává Husqvarnu, tak je logické že firma která prodává ucelenější sortiment -bazény čerpadla pily sekačky traktory zahr.nábytek myčky atd musí mít větší odezvu než tonda, který doporučuje jen svoji osvědčenou značku a ještě osvědčený typ, a to profíkovi který ví jak s tím má zarábět.Mountfield prodává většinou amatérům, kteří si za hodně reklamací mohou sami, a je jich podle průzkumu víc, a berou Tondovi a Frantovi kšeft, ale je zajímavé že Tonda s Frantou rádi zadřený OM koupí, za babku protože je oprava nerentabilní, spraví ho a ještě ze ziskem prodají.Každý má svoji strategii a nadává na druhého, někdo pomlouvá, někdo investuje do reklam a točí kolem, záleží co lidi víc přitáhne zatím to vypadá že to kolo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.204 (?), 9.2.2010 18:02

Poté, co mi Montfield 3-krát neuznal reklamaci vadného výrobku, patřím na stranu těch, co už jeho nabídku ignorují.

Přeji hezký den

Kamil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 9.2.2010 18:09

To je všechno o lidech jsou i dobré zkušenosti s mountfieldem, každá pobočka je jistě jiná, znám i neochotného Frantu a taky ho ignoruji, chodím raději na rady a náhr díly za Tondou :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 9.2.2010 18:09

A co řeknete přátelé na toto
Nebo co říkáte na toto
Motorová pila OM 956 - profesionální pila od renomovaného výrobce Oleo-Mac pro zpracování a těžbu velkého množství dřeva. Vynikající poměr výkonu, hmotnosti a ceny řadí tento model na špičku ve své třídě. Odstředivé předčištění vzduchu a moderní koncepce filtračního systému umožňuje prodloužení intervalu pro čištění vzduchového filtru. Vysoce účinný antivibrační systém spolu s ergonomickými tvary rukojetí pily umožňují i takto výkonný stroj snadno a pohodlně ovládat. Pila je standardně vybavena dekompresním ventilem, který při startování kontrolovaně upouští z válce část komprese a tím snižuje potřebnou sílu pro start pily až o 30%.
To je, co? Je to popis jedné z pil, se kterou lidi neumí dělat a zacházet. Dle popisu se správným používáním přetížit nedá, protože je... viz víše. Tak nevím. Není někde něco špatně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti11:42
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika