motorová pila homelit



host - 34.50 (?)
3.2.2009 13:34

Netvrdil bych, že pily Partner jsou spotřební zboží.Sám vlastním pilu Partner 422 a mohu konstatovat, že jsem s ní nadmíru spokojen.Mám jí již 3. rok a bez jediného problému.Třeba za minulý rok jsem s ní nařezal, odhaduji, něco kolem 20 m3.Také jsem s touto pilou kácel stromy i o průměru 60 cm.

Moc na toto forum nepíšu, ale nesnáším lidi, kteří tvrdí o něčem, že je to krám a v životě toto zboží neviděli a neměli v ruce.J.J.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 248.78 (?), 2.2.2009 19:12, zobrazeno: 45578x
Zajímají mě Vaše zkušenosti
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 210.251 (?), 2.2.2009 23:14

???

Homelite - obecně kdysi vcelku kvalitní pilky, dnes plastové spotřební zboží...   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.108 (?), 2.2.2009 23:47

Jestli je to jen provokativní dotaz z nudy tak si o ní nic nemyslím jinak=

Pro někoho kdo nařeže max 15metrů ročně a bude to řezat po víkendech a né vše za jeden den naprosto dostačující.

Samozřejmě vám nesmí vadit větší váha, vibrace atd

Takše pokud chcete něco lepšího než toto doporučuji pily Partner ve stejné cenové relaci, nebo kvalitní několik let starou pilu z bazaru co vám na to vaše řezání taky postačí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 46.250 (?), 3.2.2009 5:03

Pozor, Partner už dávno není to co kdysi býval, dnes je to také již jen levné spotřební zboží

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 226.2 (?), 3.2.2009 12:22

Partner a Homelite su z lacnej zahradnej techniky to najlepsie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 34.50 (?), 3.2.2009 13:34

Netvrdil bych, že pily Partner jsou spotřební zboží.Sám vlastním pilu Partner 422 a mohu konstatovat, že jsem s ní nadmíru spokojen.Mám jí již 3. rok a bez jediného problému.Třeba za minulý rok jsem s ní nařezal, odhaduji, něco kolem 20 m3.Také jsem s touto pilou kácel stromy i o průměru 60 cm.

Moc na toto forum nepíšu, ale nesnáším lidi, kteří tvrdí o něčem, že je to krám a v životě toto zboží neviděli a neměli v ruce.J.J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 90.168 (?), 3.2.2009 15:42

Na posouzení jestli to je krám nebo kvalitní pila je třeba mít srovnání s ostatními. Máte ho? 20 m3 je asi tak záběh pily, až vám s tímhle zatížením bude fungovat 30 let, tak teprve můžete mluvit o dobré životnosti, a to pouze u jednoho kusu a hobby zatížení...   Když proti Partneru 422 postavím třeba Stihl MS 250 nebo Dolmar PS 420 (oboje hobby pily s podobným obsahem ;-), tak Partner při tomto srovnání vyjde opravdu jako krám a levné spotřební zboží - sám si porovnejte hmotnost, výkon, spotřebu, vibrace, životnost motoru atd. atd.   To neznamená, že jí máte hodit do koše - na vaše použití bohatě stačí (sám to píšete), a byla za zlomek ceny kvalitní pily. Ale nejde jí vynášet do nebe, jako by to byla profi pila - dejte jí do těžby a uvidíte jak rychle půjde do kytek ;-)

Zdraví Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.108 (?), 3.2.2009 15:49

Pane Gl

To je vážně sranda.Stihl Ms 250 výkon 2,3kw a vy ji stavíte proti Partner 1,8kw.To si snad děláte srandu a vůbec cenově stihl 2,5krát dražšší než Partner  To se dá 100%čekat že je 50krát lepší a když už jsme u toho se stihl 250 se dá dělat mnohem vác než s hobby pilou.Je to jako srovnávat nové Gripeny se starýmy dvojplošníky z druhé světové války..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 3.2.2009 15:55

Přečtěte si ještě jednou co mám na mysli - obě jsou to hobby pily s podobným obsahem, a o Partneru tvrdit, že to není spotřební zboží je hodně odvážné. Já říkám, že rozdíl je přes stejnou kategorii propastný ;-)   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.108 (?), 3.2.2009 16:11

Já jsem to pochopil

Možná že mají stejný obsah a obě jsou hobby ale jedna má výkon 2,3 druhá 1,8 a to vůbec nemluvím o váze délce lišty kroutícím momentu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika