motorová pila



host - 246.177 (?)
7.1.2009 19:42

Děkuji za rady a příspěvky.Po pátráni na netu a poptávání se majitelů pil jsem vybral Stihl ms230 a Husqvarnu 340,už vzhledem k servisu a spokojenosti majitelů, které znám a u nichž převažují pily Husqvarna.Tak doufám, že těmito tipy se nezklamu a vyberu si k mojí spokojenosti.Vím, že jsou vyznavači té, či oné značky a každý vychvaluje tu svoji, ale snad to jsou tak kvalitní stroje, že by při rozumné práci a zacházení s nimy neměl nastat problém.ještě jednou díky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 220.253 (?), 7.1.2009 6:44

Předností 643IP proti PS350C je vyšší výkon - objem motoru a nižší hmotnost. Ale nižší hmotnost je díky více plastům na pile/méně kovu a jednodušší konstrukci - nemá regulovatelné čerpadlo a katalyzátor. Výkonově je vhodnější srovnání s PS 420C, a to je lepší pila.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.108 (?), 7.1.2009 17:55

S Dolmar 420 se podle mě kvalitně nedá srovnat, jsem si jistej že dolmar by ji rozsekal - zbytečná debata, jinak Solo 643 IP má regulaci oleje, kat. samozřejmě nemá... Dolmar je gut, kdybych neměl nebližší autorizovaný servis 80km už bych měl Dolmar 350C doma-místo Stihl 211

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 7.1.2009 18:56

Já jsem někde viděl kompletní popis 643IP a bylo tam -  bez regulace oleje, s funkcí nemaže při volnoběhu. Ale teď to nebudu hledat. Tato pila je podle mě velmi dobrá a trošku z mého pohledu snižuje výbornou úroveň to, co jsem uvedl. Jinak bych ji považoval za rovnocennou PS420(C).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 7.1.2009 20:16

Jen malé upřesnění pro 4.108. SOLO 643 IP regulaci oleje nemá!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.177 (?), 7.1.2009 19:42

Děkuji za rady a příspěvky.Po pátráni na netu a poptávání se majitelů pil jsem vybral Stihl ms230 a Husqvarnu 340,už vzhledem k servisu a spokojenosti majitelů, které znám a u nichž převažují pily Husqvarna.Tak doufám, že těmito tipy se nezklamu a vyberu si k mojí spokojenosti.Vím, že jsou vyznavači té, či oné značky a každý vychvaluje tu svoji, ale snad to jsou tak kvalitní stroje, že by při rozumné práci a zacházení s nimy neměl nastat problém.ještě jednou díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.108 (?), 7.1.2009 23:39

Pro J.S a Radka omlouvám se a beru zpět..Na zelené zahradě mají že je u pily regulace oleje-chyba koukal jsem také na oficiální stránky solo a vážně regulaci oleje nemá--ještě jednou omluva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika