Husqvarna 395 XP - plagiát



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 175.22 (?) 
21.10.2008 8:53

A to byly i návody a záruční listy v češtine deklarovány jako k originál Husqvarně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
Jirka_S - (4) - 1.85 (?), 6.4.2009 23:58

Dobrý den,

tchán se též stal "šťastným" majitelem tohoto paskvilu, díky barevnějším členům naší společnosti. Naše zkušenosti s touto pilou: cca 3prm pořezané v polomu-asi dvakrát napínán řetěz, další den nešla nastartovat- používali jsme tchánovu Oleo mac 936,zhruba po půl dne jsme ji zkusili nastartovat a šla - stále se točil řetěz. Vzal jsem si ji domů a seřídil volnoběh - snížení otáček aby spojka na volnoběh nezabírala- do otáček šla pěkně. Následující den jsem ji vyzkoušel- cca 10řezů na průměru 15cm - poté zhasla - nerovnoměrně vytažený řetěz - někde až 10mm průhyb, někde téměř bez průhybu. Demontoval jsem lištu a při prohlížení řetězu jsem našel jeden spoj rozšklebený, čep byl na dvě části-nevím jestli prasknul, styková plocha byla tak hladká, že to vypadalo jako když je ze dvou částí???Stačilo málo a řetěz by se rozletěl!!! I bez řetězu nešla už nastartovat, sundal jsem víko se startovací šňúrou a koukám, že kolo ventilátoru - magneta je povolené. Bodejť by ne když na zajišťovací matici by měl být opačný závit. Řetězka se spojkou neskutečně hází-možná příčina nepravidelně napnutého řetězu. Můj dotaz zní: snažil jste se někdo tuto pilu dát do provozu schopného stavu - tzn. lišta a řetěz s řetězkou z nějaké normální pily? Pokud ano, z jakého typu na to pasují náhr. díly? Nebo nemá cenu vůbec nějaké opravy řešit, aby se z toho stal aspoň trošku fungující ale hlavně bezpečný stroj? Kdo tuto pilu vlastníte, dejte si pozor jde s ní o zdraví!
Díky za odpovědi. Jirka_S

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 90.168 (?), 7.4.2009 8:54

Na tohle poradim jediné - bez milosti hodit do šrotu. Tohle provozovat je o hubu, nevíte co tam praskne a riskovat zdraví za těch pár tisíc nestojí...   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 229.11 (?), 9.4.2009 16:40

Připojuju se k názoru - všechno ztráta času a koupit normální pilu v kamenném obchodu. Já mám Husqvarnu už 20 let a jinou bych nechtěl. Ten typ se jmenoval H 50 a dneska ho asi vyměním za H 455. S pozdravem Tatik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 198.2 (?), 16.5.2009 16:35

Ted prijeli italove ke kamosovi ze nemaj penize a ze maj 2 tyto pilky a Bosch kladivo za ty3 veci 20000 a on ze ma jen 18000 tak mu to dali a ted ma radost ze dobre nakoupil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 64.142 (?), 15.6.2009 22:43

Mám HQ 50 od roku 1983, jde jak Dělo. byla za 8,5tis.Topíme jen dřevem+ stavba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 59.151 (?), 16.5.2009 21:22

Dobrý den, otec si před nedávnem dovezl tuto pilu. Koupil ji za 5000 kč a mám strach že se jedná o plagiát. Mohl by mi někdo poradit jak mám zjistit zda se jedná o "šmejd"? Děkuji, David S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 172.215 (?), 18.5.2009 23:04

Dobrý den, bohužel náš otec taky naleťel a dovezl rovnou 3 pily a 3 kladiva... dokonce jedna byla STIHL MS 460 R, takže je možné, že dokonce mají plagiáty i této značky... každopádně hlavní rozdíl je v barvě, která je u plagiátu červená a nebo pokud je oranžová tak na noži není napsáno Husqvarna... to měli šmejdi pěkně zamaskované krytem... no ale otce to neomlouvá a jenom se přidávám aby jste si všichni dávali pozor a rovnou je poslali do háje, nebo v lepším případě do vězení...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.58 (?), 3.6.2009 20:51

Můj kamarád, kterého jsem do dnešního dne považoval za rozumného, si koupil "Husqvarny" hned dvě a ještě jednoho bouracího "Bosche". Nechápu, že mu nebylo divné, proč je na pile se spalovacím motorem údaj 50Hz Dostal i vizitku prodejce :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 252.35 (?), 15.6.2009 12:36

To že to nepozná amatér, je omluvitelné, ale můj švagr a jeho kolega truhláři takové pily koupili hned tři a jednu přeprodali mé mámě. První řezání a odešlo startování. Opravář z Husqvarny málem omdlel, když viděl "jejich skvělý výrobek". Náhradní díly snad ještě nikdy nikdo neviděl a my si můžem pilu vystavit jako trpaslíka do skalky. Chlapi bděte!!! a nevěřte podomním prodejcům...    K.S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika