Husqvarna 395 XP - plagiát



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 54.33 (?) 
7.2.2008 19:37

Ale ta samolepka na boku je hezká né???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 169.57 (?), 9.2.2008 11:38

Našel jsem teď i podobné pily v jiné barvě od firem EXTOL, NOEL, pak jako Berlan, tTexas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.190 (?), 8.6.2008 9:04

Mám taky značku hecht945 a neměl jsem sní žádný problém.A kdyby každý servisman ji opravý na počkání! Mají na ni všechny náhradní díly za hubičku narozdíl od značkových.Za značkovou pilu mám čtyřikrát hecht.Řežu asi 40m ročně.Číňanů taky nemám rád ale oni jsou už úplně všude.I značkoví si od nich nechávají vyrábět náhradní díli max je zkontrolují.Kdyby tak nedělali neudrželi by si ceny.Nashledanou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.153 (?), 12.3.2009 10:04
Dobrý den, dovoluji si s vámi souhlasit že H 395XP plagiát je stylově podobná Hech 945. Obě jsem měl v ruce. To je ale vše v čem s vámi souhlasím. Jsem majitelem cca 17 ha lesa a motorky mám 3. 2x husqvarna - 180 a 266 a také Hecht 945. Hecht 945 je pro mě dobrým pomocníkem. Zatím jediný problémek a to zmíněná netěsnost víčka nádrže. Vyměna těsnění a bybo to vyřešeno (pasuje tam z 266). Ano Hech si vyžaduje častější údržbu jak Husqvarna a kultivovanost chodu je taky o něco níž, výkon má dostačující, spotřeba oleje není tak tragická jak vy zde uvádíte, je potřeba si uvědomit co je profi a hobi a hlavně cenu!!! A veřte mi já se s ní nebojím řezat ani malinko. Já říkám - za rozumný peníz dost muziky. Zdravím Láďa.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 98.33 (?), 16.5.2009 20:16

Dobrý den,

mám HECHT 939S, a jsem s ní plně spokojen.Po prvním doladění mi běhá OK.Samozřejmě je to slabší řada, na probírku, okolo domu, ale občas vezme i silnější bez větších problémů.Asi také záleží na seřízení a broušení řetězu!!! JP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.244 (?), 25.5.2010 12:00

Dobrý den, mám pilu Hecht 945 a jsem s ní nad míru spokojený.Asi bych to nesrovnával s plagiátem Husqvarny.Řežu s ním(s Hechtem) dosti velké objemy dřeva už 3 roky a neměl jsem s ním nejmenší problém.Jedině snad netěsnila zátka benzinové nádrže, ale gumičku si tam snad umí dát každý. Rulf J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 142.110 (?), 9.2.2008 21:04
Tutu pilu mám a na to že je to z číny tak je to neskutečnej držák!. Už mi nařezala přes 40 kubíků dřeva na špalíky!. co se týče výkonu nic extra, ale když ji poladíte tak jde docela dobře. Upně nejlepší je dát na ni kratší lištu než tu puvodní z číny která má 60cm tak jsem tam dal 40 cm z 242xp husqvarny a řeže slušně 10 000 mi vydělala + se ještě zaplatila si nestěžuju. Akorát co jsem na ni dokurvil tak bylo startovámí (sem se kochal) pak sem urazil páčku na sitič a to je vše. A kámoš co to má tak tomu to věčne nejde (kde pa udělali soudryzi v Číně chybu?) Olej moc nežere palivo taky ne... Já ji používal ne jako hobby (na občasný použití) ale v létě každej den v prořezávce, výkon k tej váze je taky dobrej do prořezávky. Jinak pro shrnutí je to docela dobrá pila.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 104.204 (?), 10.2.2008 19:33

Tuhle pilu jsem před časem koupil od našich opálených spoluobčanů. Zatím jsem s ní nařezal asi 6 kubíků měkýho i tvrdýho dřeva. Tvrdý dřevo zvláště většího průměru zvládá z velkými problémy (dusí se kouše se přestává řezat) řetěz se musí co chvíli povolovat, nebo zase i utahovat. Většinou se po chvíli vytáhne jako žvejkačka. Z pily teče olej na mazání a to fakt dost. Na nádrž benzínu cca 2 nádrže oleje. Ted po posledním řezání v ní začalo zvonit a skřípat tak jen čekám až klekne. Jak se to stane tak jí hned házím do popelnice a jdu si pro orig. Husku. Od cikánů už nekoupím nikdy nic. To samé radím všem nic od nich už nekupujte!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 26.238 (?), 9.3.2008 8:31

Tchán se právě připojil k majitelům této "PILKY".Navečer ho oslovil nějakej chlápek u baráku, prý že potřebuje prodat 2 tyhle "HUSQWARNY".Tatík mu řekl že nemá peníze, ale 3,5tisíce z něj chlápek stejně vydoloval.Jako bonus dostal brýle a sluchátka.

Druhej den jsme ji trochu projeli pár stromků na zahradě a zatím jede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 144.218 (?), 11.4.2008 12:26

Dostal se mi do ruky plagiát pily HQ 395 XP, abych se pokusil ji dát do provozu. Pri startování se přestala navíjet startovací šňůra. Po rozebrání mechanizmu jsem přišel na to, že drážka pro navíjení šňůry se rozpadla. Vyřešil jse to sešroubováním, lepení by bylo asi zbytečné. To se mi podařilo a pak jsem pilu nastartoval. Motor běží celkem dobře ve všech režimech otáček, vibrace na ruky jsou ale dost velké. Další problém je s napnutím řetězu. Jak již v předchozím příspěvku bylo napsáno, že řetěz je chvíli volný a potom zase moc napnutý, tak jsem prisel na to, že dobře nezapadá do ozubení v přední části. Má asi jinou rozteč zubů, takže když s řetězem pohybuji rukou, tak je chvíli napnutý a potom zase volný. Je tam řetěz K2. Má někdo informaci, Jaký řetěz by u této pily měl být použitý? Děkuji za odpověď. Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika